Nesto se desava samnom?

Izučavanje raka na osnovu astrologije.
Post Reply
Ana
Posts:3
Joined:Tue Jan 23, 2007 7:41 am
Nesto se desava samnom?

Post by Ana » Thu Mar 29, 2007 9:43 pm

Rodjena sam u Nisu 16.07.1962 u 06.15 Imam promene na dojci , jako sam zabrinuta , pa bih zelela da mi Gospodin Dule da odgovor i kaze sta se trenutno samnom desava, da li je ono najgore na sta ja sumnjam. Unapred Vam hvala

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Možete li biti malo konkretniji?

Post by AstroDul » Fri Mar 30, 2007 7:58 pm

Dobro došli na ovaj forum!

Možete li biti malo konkretniji, kada ste uočili promene, kakve su i gde, šta su rekli lekari, imate li neku dijagnozu, šta su vam lekari predložili, da li ste se već nekako lečili itd.

Ana
Posts:3
Joined:Tue Jan 23, 2007 7:41 am

Re: Možete li biti malo konkretniji?

Post by Ana » Fri Mar 30, 2007 10:52 pm

AstroDul wrote:Dobro došli na ovaj forum!

Možete li biti malo konkretniji, kada ste uočili promene, kakve su i gde, šta su rekli lekari, imate li neku dijagnozu, šta su vam lekari predložili, da li ste se već nekako lečili itd.


Promene sam primetila pre jednu nedelju, promena je ovalnog oblika na desnoj dojci, dobila sam upute za Mamografiju, i ultrazvuk. jako sam uplasena i zbog toga Vam se obracam. Ako mozete pogledajte moju natalnu kartu da li kod mene ima nekih predispozicija za losim ishodom bolesti, ili sam ja malo vise uplasena, uspanicena. Hvala unapre

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Promene na dojci

Post by AstroDul » Sat Mar 31, 2007 9:02 pm

Natalna karta je

Image

Natalni Mesec je na 6 Jarca, što je izgon Meseca, a 6 stepen je stepen Device, tj. lakših, akutnih bolesti. Aspekti Meseca su odlični, osim sa Merkurom na 8 Raka, što dodatno slabi Mesec.

Mesec nije u kući bolesti, a Sunce je na 23 Raka, što jeste blizu dojkama (bradavice su na 26 Raka, a mlečne žlezde u dojkama -- na 25 Raka), ali sve zajedno uzev, ova natalna konfiguracija ne preti previše. Pa kako se onda desilo to što se desilo!? -- pogledajmo gde je sve još Mesec u natalnom horoskopu. Osim natalnog položaja svake planete, na svakih 45 stepen i gore i dole od planete, kao i na svakom umnošku broja 45, nalazi se "središnja tačka" natalne pozicije, odnosno, kada se svaka planeta nalazi na 8 mesta u horoskopu istovremeno.

E pa, Mesec se nalazi na 6 stepeni kardinalnih znakova i na 21 stepenu fiksnih znakova, što znači i na 21.39 Lava i 21.39 Vodolije. Na oba mesta sada zapažamo spore tranzite Saturna i Neptuna, naročito je važan Saturn, jer natalno vlada Mesecom. Tr Saturn je preko 21.39 Lava prvi put prešao 3 oktobra 2006 godine, od 5 decembra 2006 je stacionaran pa retrogradan, položaj Meseca je prešao 29 januara 2007, a počev od 20 aprila 2007. godine, Saturn ponovo počinje da ide direktno. Poslednji put će proći taj važan stepen na dan 24 juna 2007.

Tog dana je i tr Neptun na 21 Vodolije, što je isto "napad" na natalni Mesec.

Od 24 septembra 2007. godine, tr Mars je u Blizancima i retrogradan iz Raka. Poslednji aspekt sa natalnim Mesecom je 26 marta 2008, što znači da tek tada prestaju opasnosti od neke operacije.

Progresija je

Image

U progresivnom horoskopu za 31.03.2007. godine, prog Mesec ulazi u kvadrat sa natalnim Marsom, a prog Mars ulazi u opoziciju sa natalnim Mesecom. To je hirurška intervencija ili operacija. Progresivni Mars iz Raka ostaje još godinama u opoziciji sa natalnim Mesecom, što Mesec čini još slabijim nego inače. Kada 2009 godine tr Pluton dođe na natalni Mesec, mogućne su razne komplikacije, a svima im je zajedničko da se mogu razrešiti operacijom, sve do vađenja svih reproduktivnih organa i sistema.

Godišnji horoskop za 2006. godinu je

Image

prikazuje retrogradni Merkur na 27 Raka, što nije povoljno.

Sve u svemu, napeto. Pomoć dolazi od energetskih lekova (sekstil sa Jupiterom iz Riba), ali isto tako slušajte i savete lekara.

Da li je pre ovog bilo neko ljubavno razočarenje, svođenje na realnost koje vam se nije dopalo ili nešto slično!?
Last edited by AstroDul on Sat Mar 31, 2007 10:18 pm, edited 3 times in total.

Ana
Posts:3
Joined:Tue Jan 23, 2007 7:41 am

Re: Možete li biti malo konkretniji?

Post by Ana » Sun Apr 01, 2007 2:17 am

Ana wrote:
AstroDul wrote:Dobro došli na ovaj forum!

Možete li biti malo konkretniji, kada ste uočili promene, kakve su i gde, šta su rekli lekari, imate li neku dijagnozu, šta su vam lekari predložili, da li ste se već nekako lečili itd.


Promene sam primetila pre jednu nedelju, promena je ovalnog oblika na desnoj dojci, dobila sam upute za Mamografiju, i ultrazvuk. jako sam uplasena i zbog toga Vam se obracam. Ako mozete pogledajte moju natalnu kartu da li kod mene ima nekih predispozicija za losim ishodom bolesti, ili sam ja malo vise uplasena, uspanicena. Hvala unapre
Gospodine Dule, hvala Vam na iscrpnom odgovoru kada je moje zdravlje sada u pitanju. Pitali ste me da li sam imala neko ljubavno razocarenje pre ovog perioda, odgovor je DA i to prosle godine u novembru, kada sam presekla sve niti veze u kojoj sam bila. Da li je to prouzrokovalo moj problem u vezi mog zdravlja, ostaje samo da se pitam? Jos jednom hvala na vasem odgovoru i ne samo sto ste mi ovo astroloski objasnili , vec ste ulozili zaista i deo svoje energije u ovo ,jer za Astrologa treba imati i dusu. I sama sam sigurna da nije lako odgovarati na ovako preosetljiva pitanja. Jos jednom Hvala, i da ste zivi i zdravi!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Ljubavno razočarenje i lečenje

Post by AstroDul » Sun Apr 01, 2007 7:58 am

Pitali ste me da li sam imala neko ljubavno razocarenje pre ovog perioda, odgovor je DA i to prosle godine u novembru, kada sam presekla sve niti veze u kojoj sam bila. Da li je to prouzrokovalo moj problem u vezi mog zdravlja, ostaje samo da se pitam?
Zašto sam postavio pitanje o ljubavnom razočarenju -- zato što je njen Mesec na 21.39 fiksnih znakova, ali tu je i središnja tačka Venere i Saturna, na 21.30 Lava. Kada se uporede tranziti Saturna, vidi se da je tranzit na tačke Meseca istovremeno i tranzit na ovu središnju tačku. Pošto u njoj natalno učestvuje Saturn, dugačak tranzit stacionarnog (čitaj: sporog) Saturna, aktivirao je VE/SA, što je bukvalno to što sam i pitao, a što se i dogodilo: ljubavno razočarenje, sam, ostati potpuno sam.

To znači, u energetskom smislu, da je energija tog razočarenja i dalje u dojci (Mesec). Venera daje tumore a Saturn ih materijalizuje, i da bi lečenje dojki bilo uspešno (bez obzira na metodu koja bi bila primenjena), mora se prvo otkloniti taj šok iz tela. To se može raditi homeopatskim lekovima, a najbolja metoda bi bile Bahove cvetne kapi.

U teoriji, kada se očisti uzrok i ranjena emocija energetski "izvadi" iz tela, promene na dojci će ili proći same od sebe ili će odlično reagovati na bilo koju terapiju, klasičnu medicinsku, alternativnu itd. S obzirom na tranzite, Ana bi u nekom energetskom tretmanu morala da ostane bar još godinu ili godinu i po dana (to se u praksi svodi na pijenje lekova u kući), kao neka vrsta pozadinskog lečenja i zaštite.

Post Reply