Horarna astrologija!

Horoskopi za trenutak postavljanja pitanja, elekcioni horoskopi i horoskopi događaja.
Post Reply
venus8free
Horarna astrologija!

Post by venus8free » Mon Apr 09, 2007 9:47 am

Halo Dule,
Halo Lunarija,

Ja sam bila clan na vise Horarnih Foruma. Taj Sky Script od Deborah Houlding nije nista bolji od ostalih. Tamo svasta pisu, kao ucenici u Osnovnoj skoli. Tek nakon 10 i vise takvih diskusija se javi Deborah i napise svoje misljenje.

Lunarija, ja bi ti preporucila, ako dobro znas Engleski, da se javis u Forum, Node-O-Rama. Videt ces, da ces biti prijatno iznenadjena. Mozda ces ipak morati pokusati pojasniti svoje pitanje? To je normalno. Tek posle toga ces videti, sta se dogodi.

Ja sam se prvi puta javila u jedan takav (drugi) Forum, Septembra 2006. Pojma nisam imala sta je to. Cak nisam ni verovala u Horarnu Astrologiju! Tek kasnije sam shvatila, da je to nesto veoma dobro, ali moras puno studirati. Vec 2 meseca skupljam sve zivo: na Nemackom, Engleskom, Srpskohrvatskom i Slovenskom.

Najbolje bi bilo najpre procitati sve od William Lilly-a. On je bio pravi za to!

Mnogo pozdrava obema,
Venus8

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Horarna astrologija je odlična!

Post by AstroDul » Mon Apr 09, 2007 10:16 pm

Jeste, horarna astrologija je odlična, ali ima svoja pravila i zakone, tako da je zaista treba razilikovati od natalne astrologije. Ako neko ima više vremena od mene, može da postavi linkove na sajtove i druge resurse za horarnu astrologiju, ili neki svoj primer itd.

Post Reply