Tranzit plutona

Uticaj tranzita na horoskop, prediktivna astrologija, iskustva i greške u predikcijama.
Post Reply
Astro_girl
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 6:32 pm
Tranzit plutona

Post by Astro_girl » Wed Apr 04, 2007 3:40 pm

Pozdrav svima!
Interesuje me koliko je bitan plutonov tranzit s obzirom na njegovo sporo kretanje? Ja sam dupla skorpija,i zanima me da li se kod skorpija vise oseti nj.dejstvo? Hvala

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Tranziti Plutona su veoma važni

Post by AstroDul » Wed Apr 11, 2007 5:38 pm

Tranziti Plutona su veoma važni, jer posle njih, tamo gde se dese, više nikada nije i ne može biti isto. Snaga Plutona je u njegovom sporom kretanju. Važi opšti princip za tumačenje tranzita:

što je planeta sporija, to se njen uticaj više oseća.

U slučaju Plutona, pošto je on najsporija planeta, njegov uticaj je najdublji. To se najbolje vidi po osobama sa Suncem u znaku gde Pluton tranzitira.

Kada je nekom Pluton na natalnom Suncu, "hteo bi iz kože da iskoči" -- da navedem reči jednog mog klijenta, koji je to osetio na svojoj koži dok je Pluton bio u Škorpiji. Lek za prihvatanje tranzita Plutona je da se svesno i namerno ide u susret budućnosti, a da se stare stvari, staro shvatanje života -- ostave po strani, bez sentimentalnosti, kao da nikad nisu ni postojale. Svako odupiranje Plutonu proizvešće neviđene frikcije, pa i bolesti, od infektivne mononukleoze, do tumora i raka.

Sledeće, 2008 godine, Pluton ulazi u znak Jarca, i kada se taj tranzit bude završio, države kakve danas poznajemo i velike svetske korporacije, će se totalno promeniti.

Zvezdica
Posts:8
Joined:Sun Apr 01, 2007 9:48 pm

Re: Tranziti Plutona su veoma važni

Post by Zvezdica » Sat Apr 21, 2007 10:53 pm

AstroDul wrote:Tranziti Plutona su veoma važni, jer posle njih, tamo gde se dese, više nikada nije i ne može biti isto...
:shock: Mozete li to da objasnite u jos nekom primeru. Sada sam se prepala, meni Pluton tranzitira cetvrtom kucom. :roll:
Pa vas zato molim, ako je moguce, pojasnite jos malo tranzite Plutona.
Ovo sam nasla u jednom od Vasih tumacenja:
...Tranzit Plutona od 2008 kroz četvrtu kuću mora voditi potpuno novom načinu stanovanja...
:shock:

Post Reply