KOMA

Medicinske teme za koje nije otvoren poseban forum.
Post Reply
Aruena
Posts:2
Joined:Fri May 04, 2007 11:09 am
KOMA

Post by Aruena » Fri May 04, 2007 11:19 am

Postovani Dule,
obracam vam se za pomoc,jer sam ocajna,i volela bih da cujem vase misljenje.Moj brat (od strica) je 1.05 imao saobracajnu nesrecu i u komi je vec 3 dana,doktori nisu optimisti,i to nas jos vise ubija.On je u Nemackoj,pa ne mozemo ni da ga vidimo i cela ova situacija me baca u ocaj.Mozak mu je dosta povredjen,koliko su mi rekli,to je talamus i deo mozga odgovoran za budjenje.Puls mu je 60-70,srce je dobro,sve je dobro,osim mozga.Molim vas Dule,ako mozete da pogledate njeg.kartu,puno sam zahvalna.

Njeg podaci:
03.09.1987
07:55 am Nürtingen (Stuttgart)

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Horarni horoskop

Post by AstroDul » Fri May 04, 2007 4:55 pm

Evo horarnog horoskopa za ovo pitanje

Image

I iz natalnog se vidi šta mu se desilo, ali ovaj horoskop je upečatljiviji. Mars i Uran su u konjunkciji, iznenadna nesreća. Treća kuća je kuća saobraćaja, a vladari su retrogradni Jupiter na 19 Strelca i spori Saturn na 18 Lava. U trećoj kući su još i Mesec, na 7 i Pluton na 28 Strelca. Mesec nema loše aspekte, ali vladajući Jupiter je u tačnom kvadratu sa konjunkcijom Urana i Marsa. Jupiter i Saturn su u priličnom tačnom trigonu, tako da bi nešto moglo ipak da se uradi.

Pogledajmo 8 kuću, kuću smrti. Sunce na 13 i Merkur na 15 Bika, pri čemu je na delu kvadrat Sunce i Saturna, a Sunce i vlada tim Saturnom... popriličan energetski minus. Kućom smrti upravlja Venera na 25 Blizanaca, u prilično tačnoj opozicji sa Plutonom. Venera je u devetoj kući, to je delovanje na daljinu i u trigonu je sa Neptunom, mogućnost delovanja energetski i na daljinu.

Važni datumi i vremena u neposrednoj budućnosti:

-- Venera će u tačnoj opoziciji sa Plutonom biti 7 maja 2007 u 4:07, mogućna odluka o životu ili smrti,

-- Mars tačan kvadrat Venera biće 9 maja 2007 u 21:07,
eventualni pokušaji operacijom,

-- Mars tačan kvadrat Pluton biće 13 maja 2007 u 17:07,
eventualni pokušaji odstranjivanja problema operacijom.

Situacija je teška, a prognoza nije dobra. Toliko se može reći u forumu, na osnovu podataka koje ste nam dali. Za daljnju diskusiju, možete mi se obratiti na privatnu poštu ili na mobilni 064/1385043.

Aruena
Posts:2
Joined:Fri May 04, 2007 11:09 am

Post by Aruena » Sun May 06, 2007 3:10 pm

Postovani Dule,moj brat nazalost nije izdrzao teske tranzite.Preminuo je neposredno pre nego da uradite horar.
Vama neizmerno hvala.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Saučešće

Post by AstroDul » Sun May 06, 2007 8:10 pm

Aruena,

primite izraze mog najdubljeg saučešća.

Post Reply