Da li cu imati dece

Proučavanje začeća i trudnoće astrološkim putem.
Post Reply
Vodolija71
Posts:2
Joined:Fri Apr 20, 2007 6:46 pm
Da li cu imati dece

Post by Vodolija71 » Fri Apr 20, 2007 7:01 pm

Postovani gospodine Dule,
da li bi ste bili ljubazni da mi odgovorite na dva pitanja.
Da li cu i kada imati decu, i kakva mi je zdravstvena situacija.

Rodjena sam 23.01.1971. u Beogradu, u 19:05.

Bila bih Vam jako zahvalna na odgovoru.

Cica

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Može li malo više detalja?

Post by AstroDul » Fri Apr 20, 2007 7:59 pm

Da li biste mogli da nam date više podataka o svojim pitanjima? Teoretski, sve to može da se vidi iz horoskopa, ali zašto bih ja gubio vreme da iz horoskopa odgonetam ono što vi ionako znate!?

Dakle, da li ste do sada imali neke trudnoće, ako ih je bilo, šta se desilo i kada itd. Što se tiče zdravstvene situacije, kažite nam da li imate neke probleme i simptome, kada je to počelo, da li imate neku dijagnozu, ako ste se lečili, kako ste se lečili itd. Što više detalja date, to će prognoza biti izvesnija, jer što bolje povežemo događaje u realnom životu sa događajima u horoskopu, to će ceo postupak biti uspešniji.

Vodolija71
Posts:2
Joined:Fri Apr 20, 2007 6:46 pm

Post by Vodolija71 » Mon Apr 23, 2007 3:15 pm

Postovani gospodine Dule,
hvala Vam na brzom odgovoru.

Nisam do sada imala trudnoca, a nisam ni imala nekih ginekoloskih problema.Mislila sam, ako bi moglo da se vidi iz horoskopa koji bi period bio najadekvatniji za trudnocu, s' obzirom da ipak imam 36 godina, pa verovatno moze doci do nekih problema tokom same trudnoce.

A sto se zdravstvenog stanja tice, molim Vas ako biste hteli da mi odgovorite da li mi u horoskopu stoje neke opasnije bolesti posto sam veliki panicar !

Puno Vam hvala i svako dobro
Cica

Post Reply