Traži se vreme rođenja

Sve što se tiče natalne astrologije -- aspekti, znakovi, planete, kuce, fiksne zvezde, stepeni, središnje tačke, arapske tačke.
Post Reply
snezana
Posts:14
Joined:Fri Apr 06, 2007 12:11 pm
Traži se vreme rođenja

Post by snezana » Fri Apr 06, 2007 12:20 pm

Veliki pozdrav!
Moja prijateljica vec mesecima zeli da sazna sta je u podznaku i naravno sat rodjenja.Ima problem jer se njena majka ne seca nicega ni doba dana,da li je bila noc ili dan.Zelela sam da vas zamolim ako mozete da nam pomognete!Znam da je potrebno par dogadjaja iz njegog zivota:
"Kao prvo njeni podaci su 06.12.1982 u Teslicu je rodjena.Farbana plavusica (svetlo smedja prorodna),svetle puti,pegice na licu,ima izbacenu vilicu,vitke gradje i jakih kostiju.Krenula je u treci razred srednje poljoprivredne skole ,ali je zbog bolesti kukova napustila skolu i vandredno zavrsila tu trecu godinu srednje.Ima dva brata,a roditelji joj se bave ovcarstvom.Posle kratkog zabavljanja sa deckom,poceli su da zive zajedno 27.01.2001 da bi potom se zvanicno vencali 13.10.2001,Zavrsila je godinu dana kasnije kurs za frizera.Rodila je sina u martu 2005.ne voli preterano da izlazi,uvek je u kuci,dosta je brza,ne voli kritike i uvek voli da je u pravu.
Nadam se da mozete da nam pomognete iz ovoga sto smo navele,i naravno ako mozete da nam odredite nekako podznak i vreme a mi cemo pokusati da se pronadjemo u tome.Veliko hvala na trudu i odvojenom vremenu.

* Moderator odvojio temu od ove i dao naslov.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Pokušaj

Post by AstroDul » Mon Apr 09, 2007 11:50 am

Po meni, ovo bi bio natalni horoskop

Image

Podznak Vaga, tako da je stelijum u prvoj kući, a Sunce mora biti u četvrtoj, jer voli da bude u kući. Vreme rođenja 22:20.

Tranziti za sklapanje braka su

Image

što ima smisla. Natalnom sedmom kućom vladaju Mars i Venera, a tog dana je tr Mars bio bukvalno na njenoj Veneri, još trigon tr Venera sa kraja Device, venčanje iz ljubavi i puno ljubavi u braku.

Inače, kod nje su i Merkur i Venera retrogradni, što je prilično retka kombinacija i jako vuče na karmičke brakove, decu itd.

snezana
Posts:14
Joined:Fri Apr 06, 2007 12:11 pm

Post by snezana » Mon Apr 09, 2007 2:59 pm

veliko hvala na odgovoru!
Ona nije bila sigurna i sada dosta pati i boji se razvoda jer je dozivela vec dosta razocarenja u njega cak je i prevario te iste godine pre konacnog vencanja.Nije sigurna u njegova osecanja kaze da ima osecaj da on voli drugu devojku.Da li ona ima predispozicija za razvod!
Veliki pozdrav!

snezana
Posts:14
Joined:Fri Apr 06, 2007 12:11 pm

Post by snezana » Mon Apr 09, 2007 3:04 pm

ja se izvinjavam ali ona je rodjena 06 decembra 1982 da nije mozdra greska jer pise na natalu 06 februar 1982,ja se izvinjavam ne bih zelela da vam se zamerim zbog toga.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Moja greška!

Post by AstroDul » Mon Apr 09, 2007 9:28 pm

Nema šta da mi se izvinjavate, greška je moja. Omaška, umesto 12 uneo sam 2, i totalno pogrešio! Izvinite, dešava se, istina retko, ali se ipak dešava!

Prethodno tumačenje treba da zaboravi, ali ja ću ga ipak ostaviti u forumu da se vidi kako i astrolog može da napravi i ispravi svoju grešku.

=====================================

Ako sam sada dobro uneo podatke, njen horoskop bi bio

Image

Sunce mora biti u 4 kući, što bi ovde bilo ispunjeno, pogotovu ako je vladalac prve u četvrtoj, kao u ovom predlogu. Nažalost, to onda zaista daje probleme u braku, jer tr Uran prolazi kroz 7 kuću.

U ovoj varijanti, vreme rođenja je 21:37. Tačno vreme ili ne, imaće na ovaj dan kvadrat Urana i Meseca, to nije povoljno za brak, jer olako pravi svađe. Mars jeste blizu tačke egzaltacije, ali je u kvadratu sa svojim vladaocem, Saturnom, pa onemogućava muškarcima da se dokažu kako bi oni voleli.

Da ne dužim sad priču, ona mora da 'oladi, da ga ne prati, ne propitkuje, ne napada kad uđe u kuću ("Gde si do sada!") pa će se stvari polako ali sigurno smirivati. To će njoj teško pasti, ali bolje je tako nego da se stvarno razvede, jer Uran će sve do 2011 praviti kvadrate na stelijum u Strelcu, a to je pretnja velikim i naglim promena, pre sve ga u braku. Pošto će Uran praviti kvadrat i sa njenom Venerom, to je njegova preljuba, pa onda sledi kvadrat sa Neptunom, to je razvod.

snezana
Posts:14
Joined:Fri Apr 06, 2007 12:11 pm

Post by snezana » Tue Apr 10, 2007 10:36 am

Veliko havla,divni ste!
U pravu ste sve sto ste rekli!Nju jos zanima taj razvod o tome razmislja,da li bi on mogao da se desi i u ovoj godini ili ne,ili mislite da on mora da se desiti do 2011?Koliko sam razumena ona ima predispozicije za razvod!U pravu ste da ga kontrolise i ostalo ali pokusavala je da prekine sa tim ali kaze da nemoze.Nju interesuje kad ima predispozicije za drugo dete.Smatra da sada nije vreme jer je ta kriza nastupila.

Veliko hvala na odvojenom vremenu

Post Reply