Koja drzava?

Da li da odem u inostranstvo, kada i gde!?
Post Reply
Nany
Posts:14
Joined:Mon Mar 19, 2007 12:57 am
Koja drzava?

Post by Nany » Mon Mar 19, 2007 11:11 am

**** Premestio Admin

Mene zanima,naravno,ako mozete da mi odgovorite,u kojoj bi Evropskoj drzavi za mene, bilo povoljno da zivim(jednog dana),ne zuri mi se i nekoliko godina jos. . . a cijeli zivot sam u jednom gradu. Ja se ocito malo i bojim odlaska,ali nesto me tjera(ja znam i sta)i mislim da cu jednom krenuti,pa ne bih da se vratim,prije nego i odem! A astrologija je divan "nacin" da se usmjerim!Postoji opcija za prvu drzavu sa zapadne strane BiH,ali koliko i to ima smisla? Unaprijed Vam hvala za odgovor :)
Rodjena sam 02.08.1968.u 3h i 20min. u Sarajevu,gdje i zivim :?

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Inostranstvo

Post by AstroDul » Tue Mar 20, 2007 5:55 pm

Evo natalnog horoskopa

Image

Tr Uran od 2004 prolazi kroz vašu devetu kuću, i nastaviće sve do 2012. godine. To daje veliku želju za odlaskom u inostranstvo. Ja bih sačekao 2010 godinu, kada će i tr Jupiter biti u Ribama, a tr Uran praviti veliki vodeni trigon sa natalnim Asc, Marsom i svojim vladaocem, Neptunom iz Škorpije.

Pošto tr Neptun od 2012 čvrsto zaseda u svoj znak, Ribe i vašu devetu kuću, to bi bila prilično permanentna promena lokacije, skoro do 2030 godine. Od evropskih zemalja, u obzir dolaze sve primorske i ostrvske, naročito severna evropa, Holandija, Amsterdam i sl.

Nany
Posts:14
Joined:Mon Mar 19, 2007 12:57 am

Post by Nany » Tue Mar 20, 2007 10:22 pm

Sta da Vam kazem,nego veliko Hvala ! Nekako imam i osjecaj,da jos treba sacekati ali nisam znala koliko,zato ste mi Vi rekli bas to! Dakle,mirno cekam do 2010. :D

Post Reply