povratak

Da li da odem u inostranstvo, kada i gde!?
Post Reply
azza
Posts:13
Joined:Sat Mar 17, 2007 9:10 pm
povratak

Post by azza » Sun Mar 18, 2007 4:52 pm

Rodjena sam 27.05.1967. u 21 cas i 56 min., u Sarajevu. Da li mi sledi skori odlazak u inostranstvo, s obzirom da sam tamo provela tacno poslednjih 5 godina. U Beograd sam se vratila sredinom novembra 2006. god, da bih ostvarila trudnocu!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Inostranstvo, da ili ne!?

Post by AstroDul » Tue Mar 20, 2007 8:11 am

Evo vašeg natalnog horoskopa

Image

Deveta kuća je inostranstvo, i u ovom horoskopu počinje na 8 Vage i završava se na 9 Škorpije, pa su vladaoci Venera na 19 Raka, u sedmoj kući, i retrogradni Pluton na 17 Device. Planeta u devetoj kući je Mars, na 15 Vage, u izgonu, u opoziciji sa Saturnom na 9 Ovna i u kvadratu sa sopstvenim vladarem, Venerom. Mars je slab i nema nijedan dobar aspekt, ali Venera lepo stoji u znaku Raku (planeta ljubavi u znaku materinstva), i ima sekstile sa Uranom i Plutonom, odnosno, trigon sa Neptunom. Dakle, uprkos problemima, inostranstvo, ili brak u inostranstvu, za vas je više dobar nego što je loš.

Međutim, Mesec je u Jarcu, što daje kasnu trudnoću, oko 38-40 godine, i na stepenu je egzaltacije Marsa, što znači da materica, preciznije, mišići materice, rade i bolje nego kod drugih. No, Mesec u Jarcu je Mesec u zemlji kojom vlada Jarac, to je pre svega Srbija, ali i Bosna i Hercegovina, a od važnih stranih zemalja, to je pre svega Indija. Ako ste u Beograd "došli po trudnoću" onda je tu i završite, jer je Mesec tu u svojoj prirodnoj sredini.

Pošto Merkur vlada trudnoćom preko pete kuće, a u kvadratu je sa Plutonom, suvladarem devete kuće, ne preporučuje se odlazak u inostranstvo dok ste trudni.

Tokom 2008. godine tr Jupiter će dati velike probleme u braku u inostranstvu, pre svega u materijalnom smislu (pare će se potrošiti bez veze). To uglavnom vodi svađama pa ako ste u inostranstvu i "sami", to nećete dobro podneti.

azza
Posts:13
Joined:Sat Mar 17, 2007 9:10 pm

Re: povratak

Post by azza » Tue Mar 20, 2007 6:08 pm

Ogromna hvala :!: :!: :!: Do trudnoce je zaista i doslo u Beogradu i tu nameravam da je iznesem, s obzirom da sam u inostranstvu imala jedan spontani pobacaj, a cini mi se da se jos jedna trudnoca tako jos zavrsila.
S muzem se i jesam upoznala u inostranstvu pre 10 godina i imam jako dobrog muza. Sto se tice materice, kako ste i sami rekli, nijedan lekar mi ne veruje da imam ovoliko godina, vec svi krenu da mi pisu 77. godiste.
Inace svi mi kazu da kao da sam iz Indije :)

Post Reply