Inostranstvo da ili ne

Da li da odem u inostranstvo, kada i gde!?
Post Reply
bocca
Posts:2
Joined:Sun Apr 22, 2007 1:48 pm
Inostranstvo da ili ne

Post by bocca » Sun Apr 22, 2007 3:44 pm

nisam znala bas kako da nazovem ovaj topik a ni gde tacno da smestim post pa evo tu sam pod "razno"...a ovaj naziv sam dala iz licnih razloga naravno...

u stvari htela sam da pitam sta da radim i kako da dobro iskorisoristim, kanalisem ili kako vec energije marsa i saturna u mojoj 9. kuci..

nema ko mi nije rekao da sa ovakvom 9. kucom nikako ne bi trebala da idem u inostranstvo, ali ja svome dragom kada me je zaprosio nisam mogla da kazem da mi astroloski nije bas najbolje da odem iz svoje zemlje..

:lol:

eto tako sam od novembra 2005 ovde u Makedoniji...inace sams e udala 2. juna 2006...i od tada su poceli da se nizu problemi od loseg i napetog posla preko zdravlja...1. dec.2006 mi je izvrsena konizacija grlica materice, a zbog psihicke napetosti (verovatno) pojavili su mi se simptomi menierove bolesti (centar za ravnotezu, usi) u medjuvremenu sam se zaposlila na boljem mestu i zadovoljna sam poslom, ali evo jos uvek pokusavam da ostanem trudna...medjutim skoro se ispostavilo i da moj muz nema bas najdivniji spermogram pa tako sad imamo zanimaciju.. :lol:

uglavnom...ja vec mesecima pokusavam da se sredim psihicki..valjda mi je odlazak od kuce pao mnogoooo teze nego sto sam sam mislila..ma ne znam ni sama sta je po sredi..neko mi je za navedene simptome rekao da su napadi panike..znaci vrtoglavice, drhtanje, strah koji osecam, povremene tahikardije..pred spavanje mi je najgore, treba mi dobro vreme da sebe "ubedim" da se ne sazivljavam sa raznoraznim strahovima pa da u toj agoniji i zaspim...ne verujem u magije i sl.ali svasta i je palo na pamet...

ja sam eto to sve povezala sa aktiviranjem svog 9. polja tj kada sam dosla ovamo..i sada je moje pitanje kako prevazici uticaje ovakvih planeta i da li oni neminovno moraju da budu losi?

03.06.1974.
15:20
Beograd

suprug:
07.01.1976.
05:15
Skoplje

bocca
Posts:2
Joined:Sun Apr 22, 2007 1:48 pm

Post by bocca » Sun Apr 22, 2007 6:18 pm

jos nesto..upravo sam citala o tranzitu plutona...koliko znam najvise se oseca na pocetku kuce, a meni trenutno tranzitira sam vrh 3. ...treca su izmedju ostalog i kraca putovanja, komsiluk..i sl..da li to ima nekog uticaja, jer opet sa druge strane makedonija i nije tako daleko, do skoro smo bili ista zemlja, u "komsiluku" nam je, pa tako mozda i tu ima neke veze?...osecam da moram drasticno da izmenim sebe ...iznutra...cini mi se da sam tek na pocetku...mogu li ja to?:roll:

srdacan pozdrav i hvala u napred...
forum je izvanredan! :D

Post Reply