Gdje sada?

Da li da odem u inostranstvo, kada i gde!?
Post Reply
Akord
Posts:3
Joined:Fri Apr 06, 2007 12:58 am
Gdje sada?

Post by Akord » Sat Apr 07, 2007 3:38 pm

Postovani Dule,
Zanima me vaše mišljenje po pitanju inostranstva.Već sam provela godinu dana u Americi i vratila se da bih dovršila studje. Tamo sam se prilično dobro snalazila i da sam imala diplomu u rukama vjerovatno bih i ostala. Sad sam već sve privela kraju i razmišljam se da li da pokušavam da idem na postdiplomu u inostranstvo ili da upišem negdje ovdje. Završavam muzičku akademiju -smjer za muzičkog pedagoga. Ako mislite da treba, koje bi to inostranstvo bilo? Uopšte zanima me da li bi mi prijao život u inostranstvu, jer po mojoj procjeni u horoskopu je dosta naglašeno.

29.05.1980. 18:15 Podgorica

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Inostranstvo, da ili ne!?

Post by AstroDul » Wed Apr 18, 2007 9:29 pm

Natalni horoskop je

Image

Inostranstvo je predstavljeno devetom kućom od 7 Lava do 14 Device, vladaoci su Sunce na 8 Blizanaca i Merkur na 26 Blizanaca. Iako je Sunce nominalni vladalac devete kuće, ipak je Merkur ovde jači, jer dodatno vlada i Suncem. Opozicija Merkura i Neptuna daje muziku, preciznije, razmišljanje o životu u višim sferama, kao i analitični odnos prema muzici.

Merkur ima i bolje aspekte od Sunca -- sekstile sa planetama u 9 kući, tako da postoji jaka želja za odlaskom u inostranstvo. Sekstili ipak daju kraće odlaske, a ne dugogodišnje ostajanje u inostranstvu.

Od 15 jula 2005. godine Saturn je u znaku Lava, a unazad godinu dana je i u samoj devetoj kući. To je otežan život i rad u inostranstvu, nerešena papirologija, problemi sa dokumentima, strogost države domaćina gde god da je prekršena procedura. Od 3 septembra 2007 Saturn je u Devici, gde će delovati kao velika životna škola. Prelazak preko nat Jupitera će se osetiti kao gubitak radosti života a ubrzo će uslediti i kvadrat tr Saturna na Sunce, a i nat Mesec. Problematični tranziti su 12 decembra 2007, 3 maj 2008, 19 avgust 2008, kada se i završava kvadrat tr Saturna na nat Sunce.

Ovaj kvadrat je prilično razoran i lakše ćete ga podneti kod kuće nego u inostranstvu. Saturn je u kvadratu i sa nat Merkurom, 22 septembra 2009. godine, što bi bio kraj problema u inostranstvu.

Tranziti Urana zapravo menjaju sudbinu, pa tr Uran kvadrat nat Sunce prouzrokuje odlazak (to je duži tranzit, od 2004 do početka 2007.) Godine 2009. Uran će kvadrirati nat Merkur, pa će i to biti prelomni trenutak, odnosno želja za odlaskom tada raste. Pošto se tada završavaju problematični aspekti Saturna, ideja o odlasku postaje sve realnija.

Pogledajmo horoskop na mapi sveta

Image

Vrhunski uspeh u Americi je Florida ili Čikago, a mogućan je i u Evropi i na Dalekom Istoku.

SAVET Odložite put u inostranstvo, nikom to nije prijalo dok je tr Saturn u 9.

Post Reply