Selidba

Da li ću se uskoro preseliti, gde i kako. Da li da dignem stambeni kredit?
Post Reply
Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska
Selidba

Post by Lunaria » Tue Mar 06, 2007 6:36 pm

Poštovani gospodine Dule!

Planiram selidbu u drugi grad,vjerovatno od jeseni,zanima me koliko je povoljno vrijeme za to??
I općenito,da li je za mene povoljnija kupnja gotovog objekta ili gradnja kuće??
Ne znam moram li ponovo ostavljati podatke,nalaze se pod temom<Treća sreća>??

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Preseljenje

Post by AstroDul » Wed Mar 07, 2007 8:18 am

Evo horoskopa

Image

5-og aprila 2007 Jupiter se okreće i polazi unatrag. Ovde nas interesuje trigon sa vladaocem četvrte kuće, Saturnom na 5 Ovna. 7 avgusta je Jupiter na 9 Strelca i to je najbliže što će on prići 5-om stepenu Streluca. Dakle, od aprila do avgusta, je pogodan trenutak da se odluči o preseljenju, pre svega da se ponovo razmotri neka varijanta koju ste već razmatrali. Pošto JU neće ući u pun trigon sa Saturnom, verovatno je optimalna varijanta nepovratno prošla, a sad treba birati od onog što je preostalo.

Natalna četvrta kuća u Jarcu bi označila stan u nekoj admnistrativnoj zgradi, eventualno sa nekom mansardom, Verovatno će biti potrebno da se preuredi terasa ili ta mansarda. U 2008 će tr Jupiter biti upravo u toj, četvrtoj kući pa će se tražiti i dobiti proširenje stana, ali zbog kvadrata sa nat SA i pada JU u Jarcu, maksimum koji se može dobiti je zamena "staro za staro" a novca od zamene stana neće preostati. Pošto je Jupiter u padu, razmotrite varijantu zamene postojećeg za dva manja i oronula stana, koje biste onda dalje pretvarali u mesto za bolji život.

Tranzit Plutona od 2008 kroz četvrtu kuću mora voditi potpuno novom načinu stanovanja, pa ako prvo i kupite nešto staro, računajte da ćete ga u sledećih 5-6 godina srušiti i ponovo izgraditi, na istom temelju.

Zbog prisustva Marsa u 4 kući i Saturna u Ovnu, sve to treba da se desi blizu neke velike fabrike ili u vezi sa vojnim stanovima i objektima. Pošto je Saturn na 5 stepenu Ovna, to bi bilo mesto ili gde se vršila regrutacija omladine za vojsku ili gde je nekada bilo vežbalište, neki vojni poligon i sl.

Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska

Post by Lunaria » Wed Mar 07, 2007 5:34 pm

Puno vam hvala na odgovoru,i sama sam imala slična razmišljanja o mogućim varijantama,zato sam vas i molila savjet.
Da bi članovima foruma još jednom potvrdila vaše umijeće tumačenja,reći ću da baš trenutno i živim u vojnoj zgradi,nekad je ovdje bio sportski teren,a oko zgrade se nalaze Dom zdravlja,vrtić i škola.
Prije toga sam živjela u prastaroj zgradi i stan je bio nebrojeno puta renoviran.
Samo iznosim podatke koje ste naveli kako bi se vidjelo stvarno stanje onoga što nudi natal.

Srdačan pozdrav!

Post Reply