Kada ću prestati da budem podstanar?

Da li ću se uskoro preseliti, gde i kako. Da li da dignem stambeni kredit?
Post Reply
zeks
Posts:5
Joined:Mon Apr 09, 2007 9:27 pm
Kada ću prestati da budem podstanar?

Post by zeks » Tue Apr 10, 2007 1:17 pm

**** Razdvojio Admin od odgovora na Lunariino pitanje odavde.


Srdacan pozdrav i od mene Dusko, i sve pohvale za vas rad.

Zeleo bi vase misljenje u vezi sledeceg:
Podstanar sam ceo zivot, a pre 3 godine sam zapoceo gradnju kuce na placu moga dede na kome je nekad postojala stara kuca., ali je zavrsena 70% iz razloga sto nedostaje para
Delim je sa bratom od ujaka.Inace zivim vec 5 god. kod devojke.
Moje pitanje je da li mozete da mi kazete kada cu uspeti da prodam treci stan koji se nalazi u kuci i od tih para zavrsiti kucu.Odnosno, kada cu se konacno useliti u sopstveni stan i koja je varijanta za mene najpovoljnija?
Vas odgovor bi mi mnogo znacio
Moji podaci:18.maj 1969 u 1:15 ujutro Zemun

Veliki pozdrav

zeks
Posts:5
Joined:Mon Apr 09, 2007 9:27 pm

Re: Kada ću prestati da budem podstanar?

Post by zeks » Fri Apr 13, 2007 3:57 pm

zeks wrote:**** Razdvojio Admin od odgovora na Lunariino pitanje odavde.


Srdacan pozdrav i od mene Dusko, i sve pohvale za vas rad.

Zeleo bi vase misljenje u vezi sledeceg:
Podstanar sam ceo zivot, a pre 3 godine sam zapoceo gradnju kuce na placu moga dede na kome je nekad postojala stara kuca., ali je zavrsena 70% iz razloga sto nedostaje para
Delim je sa bratom od ujaka.Inace zivim vec 5 god. kod devojke.
Moje pitanje je da li mozete da mi kazete kada cu uspeti da prodam treci stan koji se nalazi u kuci i od tih para zavrsiti kucu.Odnosno, kada cu se konacno useliti u sopstveni stan i koja je varijanta za mene najpovoljnija?
Vas odgovor bi mi mnogo znacio
Moji podaci:18.maj 1969 u 1:15 ujutro Zemun

Veliki pozdrav
:)


p.s.hvala adminu

zeks
Posts:5
Joined:Mon Apr 09, 2007 9:27 pm

Post by zeks » Mon Apr 16, 2007 4:18 pm

Molim Vas Dusko da mi date bilo kakav odgovor,
pa i onaj da ne zelite da odgovorite na moje pitanje.
Inace se, iskreno receno, ne bavim astrologijom, ali obzirom da sa postajem nervozan u vezi svog egzistencijalnog slucaja , vama sam se obratio po nagovoru prijatelja koji su bili kod vas licno.

Hvala

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Stanar ili podstanar

Post by AstroDul » Wed Apr 18, 2007 10:51 pm

Natalni horoskop je

Image

Čak 7 planeta je retrogradno, a od ličnih planeta Merkur i Mars. Direktni su samo Venera i Saturn, pri čemu Saturn uopšte nema aspekte. Pošto Saturn predstavlja dedu, teško je da se uhvati kontakt sa dedom i njegovom imovinom.

Četvrta kuća počinje na 20 Blizanaca a završava se na 10 Riba. Vladaoci su retrogradni Merkur na 12 i Mesec na 15 Blizanaca. Pošto su u trećoj kući natalno, te dve planete su u dvanaestoj od četvrte, pa sve deluje kao izgubljeno. Retrogradni Merkur odlazi od kuće kojom vlada, što sve dodatno slabi 4 kuću, odnosno vašu želju da dođete do svog stana.

Aspekti vladalaca 4 kuće će nam reći nešto više o lakoći ulaženja u svoj sopstveni stan. Sekstil sa Venerom je vrlo povoljan, dok je opozicija sa retrogradnim Marsom is Strelca prilično neugodna. To je kao da ste paralisani da sami uradite nešto što bi vas dovelo do posedovanja stana. Preko tog natalnog Marsa, cele 2007 prelazi Jupiter iz Strelca, što samo znači da ako biste do početka decembra nešto radili u vezi sa stanom ili kućom, da biste izgubili ogromne pare.

Kvadrat Urana iz Riba dovodi živce do belog usijanja. Osećate da bi trebalo da se selite, ali se ništa ne dešava, ili sve ide vrlo sporo. 26 avgusta 2007 tr Mars će preći preko nat Merkura i Meseca, i ostaće tu još nekoliko sledećih nedelja. Tr Mars će biti retrogradan upravo u vašoj 4 kući, pa ako vam to neda snage da sprovedete svoje ideje u delo, ništa neće!

Bunili ste se što vam nisam odmah odgovorio. Čekao se još neki povoljan aspekt, pa pogledajmo tranzite upravo sada:

Image

Venera na nat Merkuru prosto znači da vaš horoskop dobija prioritet nad ostalim kandidatima za odgovor.

zeks
Posts:5
Joined:Mon Apr 09, 2007 9:27 pm

Re: Stanar ili podstanar

Post by zeks » Thu Apr 19, 2007 8:01 pm

Dusko,

zahvaljujem vam na odgovoru,zaista se osecam onako kako ste opisali.
Imao bi samo jedno pitanje, da li bi se nesto promenilo u tumacenju ako bi vam rekao da je plac nekada bio dedin (koji je davno umro) ali sam ga ja direktno ustvari nasledio od moje majke.Tako da se moze reci da je to nasledstvo od majke, a novac za gradnju kuce sam dobio od ocevog stana.
AstroDul wrote: Čak 7 planeta je retrogradno, a od ličnih planeta Merkur i Mars. Direktni su samo Venera i Saturn, pri čemu Saturn uopšte nema aspekte. Pošto Saturn predstavlja dedu, teško je da se uhvati kontakt sa dedom i njegovom imovinom.
Takodje ne bi zeleo da izgleda kao da sam se bunio, prosto sam samo bio nestrpljiv , to je verovatno taj tranzit urana , kao sto rekoste.

Hvala

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Deda ili majka

Post by AstroDul » Thu Apr 19, 2007 9:09 pm

ja direktno ustvari nasledio od moje majke.Tako da se moze reci da je to nasledstvo od majke
Ovako. Merkur je retrogradan i ide unatrag, ka Biku. On ide od Meseca, što je vaša majka, ka Suncu, što je vaš otac. Na neki način oboje moraju biti umešani, pa i jesu. Majčine nekretnine su predstavljene četvrtom kućom od četvrte, što je sedma. Vladalac sedme je isti kao i vladalc četvrte, Merkur, što znači da je majci sve ostalo, kao nasleđe.

Itd. itd. možemo i dalje tumačiti do u sitna crevca, ali u globalu, tumačenje ostaje isto.

zeks
Posts:5
Joined:Mon Apr 09, 2007 9:27 pm

Post by zeks » Thu Apr 19, 2007 10:00 pm

Zahvaljujem :)

Post Reply