Masaža i pisanje

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
taurus
Posts:2
Joined:Thu Mar 22, 2007 4:55 am
Posao

Post by taurus » Thu Mar 22, 2007 5:34 am

Postovani Dusane, rado se sjecam Vase emisije "Noc sa astrologom" u noci sa utorka na srijedu ako se dobro sjecam. Sajt je vjerujem dugo cekan od strane vasih postovaoca u koje i sebe ubrajam, i zelim Vam uspjeh i satisfakciju koju njime zelite postici. Naime, imam pitanje koje se tice mog posla a tice se stabilizacije po tom pitanju. Po zanimanju sam maser.Neodvojivo od toga je i pitanje papirologije koja je vezana za moj stalni ostanak u inostranstvu (SAD) gdje se i nalazim. Takodje imam i neka interesovanja za pisanje pa me zanima da li bih imala konkretnih uspjeha i na tom polju i na koji nacin, posto imam zelju za ispoljavanjem na tom polju, sto bi me dodatno ispunilo. Posto cjenim Vase misljenje rado bih cula savjet koji bi mi jako pomogao jer za sada ne vidim pravi smjer i nacin u kome bih trebala da usmjerim svoju energiju. :arrow: Rodjena sam 03.05.1975. u kotoru, u 14:30.
Unaprijed hvala.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Masaža i pisanje

Post by AstroDul » Thu Mar 22, 2007 6:48 am

Hvala vam što se sećate Noći sa astrologom. Ta emisija je išla na Art kanalu od jula 2002 do aprila 2004, subotom na noć ka nedelji, od 00:30 do 03:00, baš za ranoranioce. Bila je to vrlo popularna emisija, ali je zahtevala ogromne napore sa moje strane zbog takvog vremena emitovanja.

Evo vaše natalne karte:

Image

Da li je masaža zastupljena u vašem horoskopu!? Evo ovako:

Sunce u Biku -- dodir, što više to bolje,

Sunce na 12 stepenu Bika -- dodir ali ezoterijske prirode, stopala

Sunce sekstil Mars -- pokret,

Sunce u osmoj kući -- lečenje i pomaganje teškim slučajevima, kao što se bolesti praćene velikim bolovima, rak, terminalna stanja i sl.

Mars u šestoj kući -- pomaganje i u slučajevima "jednostavnijih" akutnih bolesti.

Mars u Ribama -- zapaljena limfa ali i stopala, refleksoterapija ili Su Đok,

Venera u Blizancima -- voli rad rukama, ima dva zanimanja istovremeno,

Mars u širem kvadratu sa Venerom -- mogućnosti za erotsku masažu, voli pokret,

Venera na 22 Blizanaca -- stepen Jarca, želi da izgradi karijeru od poslova Blizanaca, eto na primer kroz pisanje, najbolje i najjeftinije bi bilo imati blog,

Mesec u petoj kući -- pomoć tinejdžerima, naročito ženskog roda,

Jupiter u sedmoj kući -- mora raditi kao konsultant, neposredno pomažući jednoj osobi u jednom trenutku,

Pluton u prvoj kući -- mag, velika moć koja prolazi kroz tela,

Pluton opozicija Jupiter u sedmoj -- ta moć je usmerena na klijenta i omogućava mu totalni životni preobražaj,

Pluton vladalac treće kuće u prvoj -- imate bioenergiju koja se ispoljava kroz ruke, a u stvari bi trebalo da se bavite Reikijem i sličnim metodama lečenja polaganjem ruku na telo pacijenta ili klijenta.

Zaključak: masaža je samo nedovoljno dobra "prva iteracija" ka vašem stvarnom biću, koje treba da se bavi i masažom, i Reikijem i refleksoterapijom, a ako bude prilike, da naučite i Su Đok i da onda pomažete ljudima u teškim trenucima njihovih života, više kao praktično orijentisani life coach nego kao healer sam po sebi.

Ovo je vaš horoskop projektovan na mapu sveta

Image

U Americi, dve linije su od interesa za vas, obe su žute, jedna ima znak Meseca i MC ispod sebe, druga znak Marsa i MC ispod (pomalo zaklonjena natalnim podacima). Ako ste bliži liniji Meseca, radite sa omladinom i njihovim roditeljima, ako ste bliži liniji Marsa (istočna obala, Bahami, Florida itd.) onda se bavite refleksoterapijom i Reikijem.

Merkur u Biku je u konjunkciji sa Južnim Mesečevim čvorom, što znači da svoje karmičke dugove otplaćujete u inostranstvu. U Americi ne možete proći mnogo dobro zbog Saturna u Raku, koji omogućava da se do tipično američkih životnih vrednosti može doći samo kroz totalnu poslušnost prema lokalnim zakonima.

Drugim rečima, živite u Americi ako želite da na svojoj koži osetite značenje reči kao što su "poslušnost", "represija", "red, rad i mir" i sl. No, zbog sekstila Saturna i Sunca, odnosno, trigona Saturna i Marsa, podnećete i vi njih i oni vas ako se ispostavi da ste zaista korisni u smislu lečenja.

Niste pitali, ali tr Saturn sada kvadrira vladaoca devete kuće, koji je inače Merkur, pa su to problemi sa papirima kao što su viza, dozvola boravka i sl. Papiri će se srediti sa trigonom tr Jupitera iz Jarca, što je druga polovina 2008, a tokom 2009, sa trigonom Saturna iz Device, postoji mogućnost da se papiri reše i za stalno.

taurus
Posts:2
Joined:Thu Mar 22, 2007 4:55 am

Hvala

Post by taurus » Thu Mar 22, 2007 7:30 am

Zahvaljujem na ovako brzom odgovoru i savjetima. Zaista iscrpna analiza s Vase strane. Tek mi preostaje da vidim kako cu "platiti" karmicki dug, sto zvuci zastrasujuce ali ima smisla i simbolike.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Plaćanje karmičkog duga

Post by AstroDul » Thu Mar 22, 2007 8:13 am

Karmički dug se najbrže otplaćuje dodirom. Kao maser, imate sve preduslove da brzo otplatite karmički dug, ali, kao što sam rekao, tu treba dodati i neke druge tehnike, pre svega Reiki, pa refleksoterapiju itd.

Post Reply