Novi posao

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
mirjana
Posts:7
Joined:Fri Mar 09, 2007 5:15 pm
Novi posao

Post by mirjana » Fri Mar 09, 2007 5:35 pm

Kakva mi je mogucnost doci do novog posla? Ovaj trenutni je postao uzasno tezak i naporan. Moji podaci su 30.08.1977.godine rodjena oko 5.30 ujutro u Tuzli, Bosna i Hercegovina.
Iskreno se nadam da cete mi brzo odgovoriti :D

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Kakav posao radite sada?

Post by AstroDul » Fri Mar 09, 2007 6:59 pm

Možete li nam malo pojasniti kakav posao sada radite i kako je naporan -- fizički, mentalno itd?

mirjana
Posts:7
Joined:Fri Mar 09, 2007 5:15 pm

Post by mirjana » Sat Mar 10, 2007 11:43 am

Sada trenutno sam sef nabave i prodaje, jer je stariji kolega otisao na bolovanje. Ne pada mi tesko odgovornost, ali sam psihicki premorena, ne mogu sve da stignem, a onda, naravno i rezultati nisu onakvi kakve bih zeljela. Naravno, tu je i osjecaj da vise vrijedim, da mogu jos nesto postici, a u ovoj firmi sam dosla do vrha, nemam gdje vise, a i nisam dovoljno placena.
Zapravo, od samog pocetka ja zelim da promijenim posao, a tu sam vec skoro dvije godine. :lol:
Nadam se da sam dovoljno opisala moje trenutno poslovno neraspolozenje.

mirjana
Posts:7
Joined:Fri Mar 09, 2007 5:15 pm

Post by mirjana » Sat Mar 10, 2007 12:00 pm

Ne znam koliko je bitno da sam zavrsila ekonomiju. Prije sam mislila da sam promasila fakultet, jer su me jezici vise privlacili, ali vremenom sam zavoljela svoj poziv.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Novi posao ili!?

Post by AstroDul » Mon Mar 12, 2007 7:36 pm

Evo natalnog horoskopa

Image

Sa Marsom i Jupiterom u desetoj kući, preodređeni ste za "velika dela", za direktora ili vlasnika firme. To neće skoro, ali će jednog dana biti, sa kvadratom tr Urana, 2011. i dalje. U međuvremenu, tr Uran je bio u kvadratu sa Neptunom, suvladarom šeste kuće (posao) pa vas je to nerviralo, izjedalo iznutra. Tr Jupiter u Škorpiji prošle godine i ove u Strelcu na Neptunu povezuje oba vladaoca šeste kuće, tako da vam je posao u prvom planu. Vi ste na ovom poslu postigli najviše što ste mogli (to ste sami rekli, ali ove godine Jupiter traži još). Tr Neptun je sada u šestoj kući, što znači da svoj sadašnji posao ne sagledavate realno‚ u nedostatku idealnog, i ovo je dobro.

Tranzit Urana preko Meseca i nasuprot Merkura će vas činiti prenapregnutom i nervoznom još skoro dve godine, moraćete da naučite da se opuštate -- vežbe, šetnje, bicikl, bilo koji anti-stres program, osim narkotika i lekova za smirenje, će dobro doći. Vi svoje probleme povezujete sa poslom, ali čak i kad bi se sada pronašao bolji posao, problemi bi ostali sve dok Uran ne ode iz Riba.

Naučite da se opuštate i čekajte bolja vremena.

mirjana
Posts:7
Joined:Fri Mar 09, 2007 5:15 pm

Post by mirjana » Tue Mar 13, 2007 5:22 pm

:) Hvala na odgovoru.
Ipak, primijetila sam da ste bazirali odgovor na buduce godine, zanemarujuci ovu. Jos samo ovo pitanje: da li to znaci da mi je sudjeno ostati u ovoj firmi jos dugo vremena?

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

A ova godina?

Post by AstroDul » Tue Mar 13, 2007 5:57 pm

Natalni Neptun je na 13 Strelca a tr Uran je prošao taj stepen i više se neće vraćati. Dakle, neposrednog razloga da bučno odete sa posla više nema. Tr Jupiter u Strelcu će sredinom ove godine, kako bude prelazio preko nat Neptuna, dati ili bolji posao ili, što je verovatnije, bolji položaj na ovom poslu.

Suština odgovora je, međutim, bila u nečem drugom: Uran pravi aspekte sa Suncem već duže vremena, sa Merkurom i Mesecom će ih tek praviti, a to su tranziti za nervnu iscrpljenost i histeriju. To što istovremeno puno vremena trošite na poslu, samo otežava vašu situaciju, ali posao sam po sebi nije uzrok vaših problema, već tr Uran koji zahteva kardinalne promene u vašem životu, ali njih nema pa nema, i otuda umor i nerviranje generalno kod vas.

mirjana
Posts:7
Joined:Fri Mar 09, 2007 5:15 pm

Post by mirjana » Thu Mar 15, 2007 5:26 pm

Hvala Vam na lijepim vijestima i detaljnoj analizi horoskopa :D

Post Reply