Prekvalifikacija

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
Marko
Posts:2
Joined:Mon Apr 30, 2007 4:53 pm
Prekvalifikacija

Post by Marko » Mon Apr 30, 2007 9:54 pm

**** Premestio Admin, jer se ovde radi u poslu i karijeri, makar i u budućnosti


Gospodine Dule,zahvaljujem se na dobrodošlici i pozdravljam sve članove foruma!!!
Molio bi vas za savjet.Završio sam srednju školu za slastičara,ali se ne pronalazim u tome,iskreno,nisam bio neki učenik zbog nedostatka koncentracije i obiteljskih problema,pa mi je bilo bitno samo što prije proći to sve.
Sad razmišljam o prekvalifikaciji,pa me zanima što bi mi preporučili..
Rođen sam 15.05.1988 u 10.15 u Osijeku.

Marko

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 3:57 pm

Natalni horoskop za Marka je

Image

Slatkišima i slatkim generalno upravlja Venera. Ona je ovde na 29 stepenu Blizanaca, što ne daje nade za velike uspehe u aktivnostima koje ona označava. Osim toga, ima i opoziciju od konjunkcije retrogradnih Urana i Saturna sa samog početka Jarca, što označava nestalnost (op Uran) i potrebu za uspehom u drugoj polovini života (op Saturn).

Dobar aspekt, trigon, Venera ima sa Marsom na 25 Vodolije, što bi dalo dobre mogućnosti za masažu, fizijatriju i lečenje pokretom. Sunce sa 24 Bika je u jakom kvadratu sa tim Marsom, pa je Marku neophodan stalan pokret, ponajviše fizički.

Tri planete u znaku Bika se odnose na taktilne doživljaje, dodir, pa bi i to bio jedan od razloga za aktivnosti kao što je masaža ili bilo kakva vrsta fizičkog treninga. Jupiter i Mesec u desetoj kući daju ambicioznu osobu, sve te tri planete zajedno daju veliki talenat za organizaciju pa bi se uspeh mogao postići (jednog dana) u otvaranju sopstvene firme, koja bi se mogla baviti klasičnim poslovima Bika, kao što su farmerstvo, ili stanogradnja. Pri tome Pluton sa 10 Škorpije pravi ozbiljnu opoziciju na planete u Biku, pa će ovo biti "per aspera ad astra", preko trnja do zvezda. Veliki preokret počeće kad se odluči da probleme primarne porodice ostavi za sobom, ma koliko to bolelo.

Tri planete u 11 kući, uključujući i dva vladaoca, Merkur i Veneru, mogu dati i rad u kafiću, a (s obzirom na kvadrat Sunca i Marsa) najbolje bi bilo da taj kafić bude u ili uz nekog sportskog kluba ili teretane. Pošto su Mesec i Jupiter zajedno, orijentacija bi mogla biti na gojazne žene, eventualno zbog nekog hormonalnog problema (kao neka vrsta pomoći u lečenju), ali isto tako i na samosvesne mlađe žene kojima treba fitnes ili neka slična rekreacija.

Što se tiče studiranja, od fakulteta nema ništa (pošto je tr Uran u 9 kući a to su studije), dok tranzit Jupitera preko Urana početkom 2008 i kroz 7 kuću (više, dvogodišnje škole), tokom 2009 omogućavaju da se završi dvogodišnja škola.

Inače, Mars na kraju Vodolije u 8 kući bi dao talenat za rešavanje sportskih povreda, nameštanje iščašenog gležnja i sl.

Marko
Posts:2
Joined:Mon Apr 30, 2007 4:53 pm

Post by Marko » Tue May 08, 2007 7:00 pm

Zahvaljujem vam se na opširnom odgovoru,i oduševljen sam vašim forumom i načinom kako pomažete ljudima.
Koliko sam shvatio,preporuka je -maser?
Točno je da volim fizičku aktivnost,nikako ne mogu mirovati..
Iako sam mislio da bi mi možda zanimanje kuhara ili piza majstora bilo bliže završenoj školi.
Još jednom hvala vam!!!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Maser ili fizioterapeut

Post by AstroDul » Tue May 08, 2007 8:53 pm

Dobro ste shvatili. preporuka je maser, a malo šire -- fizioterapeut. Prvo idite na neke kurseve za masere, vidite da li vam to odgovara, pa pogledajte višu školu za fizioterapeute i tome slično.

Za kuvara ili pica majstora nemate lični afinitet, iako biste to mogli raditi neko vreme.

Mars u 8 kući, to je lečenje kroz pokret i ako to ne radite tokom života, ostaćete pomalo praznjikavi u duši.

Post Reply