Uspeh ili ne

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
feniks
Posts:1
Joined:Wed Apr 25, 2007 11:19 pm
Location:Beograd
Uspeh ili ne

Post by feniks » Mon Apr 30, 2007 8:45 am

Dobar dan svima..
Zanima me moja karijera i koliko ću biti uspešna? Po struci sam grafički dizajner, radim kao likovno grafički urednik jednog ne tako tiražnog časopisa. Radim već 6 godina u svojoj struci. Menjala sam dosta redakcija i dosta firmi. Do skora sam radila i u dve tri firme ( redakcije) istovremeno. Nisam zadovoljna :cry: ...jednostavno želim više. Mislim da ne umem da koristim svoje sanse i potencijale na pravi način. Možda da menjam posao? Koji je moj put što se posla tiče? I naravno hoću li imati para? :)
Rođena sam u Zemunu, 26.10.1978 u 12:30 PM

Veliki pozdrav :)

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Posao, karijera, uspeh

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 6:23 pm

Natalni horoskop za osobu potpisanu kao feniks je

Image

Ima ni manje ni više nego pet planeta i dve značajne tačke u Škorpiji, čiji je jedan od uobičajenih simbola baš ptica feniks. Planete su Sunce, Uran, Merkur, retrogradna Venera i Mars, a tačke su Fortuna i MC, praktično pola horoskopa u dve kuće, devetoj i desetoj. Deveta kuća su mediji, medijske kuće, časopisi (novine bi više bile 3 kuća i Blizanci), izdavačke organizacije i preduzeća i sl. Dakle, na pravom ste mestu što se tiče tematike, ali posao -- 6 kuća -- je u Raku, pod upravom Meseca, a on je prilično loš, na 29 stepenu Lava, dakle, na stepenu plača.

Tranziti na nat Mesec nisu baš "milovali", jer je od 2002 godine na delu bila opozicija Urana, kasnije i Urana i retrogradnog Marsa, a o tranzitima Saturna i da ne pričamo. Od juna 2003 do juna 2005 prolazio je kroz 6 kuću, što je dalo otkaze, odlaženja i opštu konsternaciju na poslu, e da bi od 2006 i u prvoj polovini 2007, stacionarni Saturn zaseo blizu natalnog Meseca, što opet daje opšte nezadovoljstvo poslom. (Tranzit Saturna preko nat Jupitera je dao i velike novčane probleme tokom 2005 i prve polovine 2006.)

Ova nezavidna situacija će potrajati do 3 septembra 2007, kad Saturn napušta znak Lava. To će vam biti veliko olakšanje, jer će istovremeno prestati da tranzitnim kvadratom ugrožava planete u Škorpiji -- kakve god da imate ambicije, Saturn ih je onemogućio (privremeno, naravno).

I dok ovi teški trenuci prolaze, šta je činiti? Analizirajmo natalni horoskop:

-- Merkur i Venera zajedno -- lepota koja dolazi kroz ruke, dizajn,

-- Uran i Merkur zajedno -- nestrpljivost, korišćenje računara u struci,

-- Mars i Venera zajedno -- pokret.

Da biste bili srećni, sve ovo treba spojiti u jedno. Kad već niste reditelj na velikom platnu, budite "reditelj" na monitoru vašeg računara, bavite se ili animacijom ili Web dizajnom, ili Web videom. Pokret na računaru, to treba da radite.

Iako Merkur i Pluton nemaju direktne aspekte, ipak je Merkur u Škorpiji, što bi trebalo da vam da sposobnost da pomalo i programirate, odnosno koristite neki računarski jezik. Bilo bi pogodno da odete na kurs za Web dizajn i da se oprobate i u tome.

Da su Mesec i Sunce bolje postavljeni, bili biste montažer na filmu. Ako već niste, posetite malo sajtove kao što su www.youtube.com i www.metacafe.com, video.google.com i slične, Internet se sada okreće videu kao sveobuhvatnom sredstvu izražavanja, priključite se i za godinu ili dve ćete postati stručnjak na tom polju.

Sa ovoliko planeta u desetoj kući, treba da imate ili sopstvene projekte ili baš sopstveno preduzeće, jednog dana.

Post Reply