karijera

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
Lindica
Posts:9
Joined:Mon Apr 23, 2007 10:35 pm
karijera

Post by Lindica » Mon Apr 23, 2007 10:57 pm

zanima me da li ima nade da ja u životu radim u dobroj firmi i dobro plaćen posao jer do sada sve firme u kojima sam bila su loše stajale a plaća je bila mala.inače sam završila ekonomski fakultet i radim knjigovodstvo a zanima me i revizija,da li imam šanse u području revizije?da li ću u životu imati novaca?rođena sam 24.9.1976. u 10h ujutro u Osijeku -Hrvatska.
zahvaljujem!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Posao, revizija

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 5:19 pm

Natalni horoskop za Lindicu je

Image

Generalno, osma kuća se odnosi na ekonomiju i "stvari drugih ljudi", robu, fakture i sl. U vašem slučaju, ta kuća je prazna, i proteklih godina trpela je tranzit Saturna, pa se postavlja pitanje šta ćete vi uopšte u toj branši!?

Vladalac osme kuće je retrogradni Merkur, na neugodnom 26 stepenu Device, koji je istovremeno i pad Venere, pa vam se sve ovo ne čini naročito lepim i zabavnim. No, Merkur je u svom znaku i vlada desetom kućom, a u njoj je i Sunce, na 1 Vage, oba u trigonu sa natalnim Jupiterom iz 7 kuće, što predstavlja konsultanske poslove (7 kuća) u sopstvenom aranžmanu (10 kuća). Šesta kuća je prazna i dokle god budete radili za druge, najamno, nećete dobro prolaziti.

Treba da radite privatno, ali predstojeći tranzit Saturna kroz Devicu, od septembra 2007. do 2009. godine, će usporiti mogućnosti za samostalni rad, najbolje bi bilo ako biste tokom 2008 godine sklopili ortakluk sa nekim starijim i iskusnim knjigovođom i počeli da radite zajedno.

Mada bi vaši problemi mogli i drugojačije da se reše, npr. Sunce u trigonu sa Jupiterom iz 7, bi dalo dobrostojećeg muža, sposobnog da "pravi pare" pa onda vi ne bi morali time da se bavite!

Lindica
Posts:9
Joined:Mon Apr 23, 2007 10:35 pm

posao

Post by Lindica » Thu May 03, 2007 10:35 pm

Hvala Vam na odgovoru,iako mi nije jasno da li ima šanse da se bavim revizijom,planiram u 12.mjesecu ove godine položiti revizorski ispit a trenutno čekam odgovor od jedne jako dobre firme za posao koji bi trebao biti posao snova a odnosi se na knjigovodstvo,ne znam jel je bolje prihvatiti taj novi posao sobzirom da sam nedavno podigla kredit i ne daj Bože da ostanem bez posla ili ostati raditi na starom radnom mjestu,možda mi možete pomoći,i da li uopće polagati taj revizorski ispit tj.da li mi se to može isplatiti ili da ipak potražim dobrostojećeg muža hehe:))

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Revizija, ipak

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 10:48 pm

Treba da polažete revizorski ispit.

Što se tiče kredita, od septembra ćate imati manje teškoće u otplati, a to će maksimum dostići u 2009. godini. Dakle, štedite i spremajte se za ipak ne tako crne dane.

Ako vam ponude rukovodeće mesto, prihvatite ga, naročito krajem 2008 godine.

Lindica
Posts:9
Joined:Mon Apr 23, 2007 10:35 pm

Post by Lindica » Thu May 03, 2007 11:02 pm

još jednom hvala,sutra bi trebala saznati da li sam dobila taj posao iako me užasno strah,ali nedam se ja :) na postu o braku postavila sam pitanje pa ako mi možete tamo odgovoriti,u svakom slučaju strpiti ću se-to je jedino što možemo u životu napraviti:))
Živili!!

Post Reply