Hocu li naci i ja posao?

Novac, posao i karijera sagledani kroz astrološku prizmu.
Post Reply
Astro_girl
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 6:32 pm
Hocu li naci i ja posao?

Post by Astro_girl » Fri Apr 13, 2007 11:48 pm

Postovani Dule,
Zaista vas je lepo citati, iako nisam bas totalni amater, dopunila sam jos malo svoje znanje, ali nedovoljno da bih mogla svoj problem da resim.
Jako dugo vec ne radim i isto toliko dugo i trazim posao, po tom pitanju uopste nemam srece i ponekad mi se cini kao da ce ovakva situacija ostati kakva jeste.Interesuje me kada cu se zaposliti i da li cu uopste, jer bas zelim da radim, ali mi ne uspeva da se zaposlim.
rodjena sam

17.11.1976

06:45am Pancevo

Hvala unapred

p.s da napomenem da nisam udata i nemam dece.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Zaposlenje

Post by AstroDul » Thu Apr 19, 2007 8:33 am

Natalni horoskop je

Image

Poslom i brakom upravlja Venera na 3 Jarca, u drugoj kući u koju je uklješten znak Jarca. Venera se tu ne oseća genijalno, a i opozicija Saturna iz Raka tokom 2003 do 2005 nije dala ništa dobro. Tranzit Jupitera kroz znak Jarca tokom 2008 će dati i zaposlenje i ljubav, pa čak i brak krajem godine, ali vaše pitanje je kompletno pogrešno postavljeno. Nemate posao zato što i ne treba da ga imate! Naime, koncentristati se na posao u situaciji da nemate nijednu planetu u 6 kući, kompletno promašuje temu. "Tema" je uvek tamo gde su planete, a kod vas je to ponajviše od 12 do 9 kuće.

Da sada imate 18 godina ja bih vam savetovao da se upišete na glumu, organizaciju ili režiju. Ovako, tražite posao u srodnim organizacijama, kao što su pozorište, dnevne novine ili neki drugi mediji. S obzirom na konjunkciju Sunca i Marsa u Škorpiji, što daje golu fizičku snagu, dobro bi bilo da se bavite sportskim novinarstvom ili sportom na bilo koji način, stručno i profesionalno. Pošto vam ove godine ide Jupiter kroz prvu kuću,

1) pazite da se ne ugojite,

2) da biste išta postigli, morate se pojavljivati lično, bilo na konkursu ili bilo gde drugde.

Astro_girl
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 6:32 pm

Post by Astro_girl » Thu Apr 19, 2007 1:11 pm

Postovani Dule!
Hvala puno,dali ste odgovor na sva moja ocekivanja!

Hvala najlepse,poslusacu vas savet.

Post Reply