ljubavne muke

Pitanja o ljubavi i braku za koja nije otvoren poseban forum.
Post Reply
veslo
Posts:3
Joined:Mon Mar 26, 2007 3:19 am
ljubavne muke

Post by veslo » Mon Mar 26, 2007 3:46 am

postovani Dusko,
zanima me trenutna ljubavna i emotivna situacija
rodjena sam 29 0ktobra 1974 u novom knezevcu U 14:35
zahvaljujem i pozdrav

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Mir i nemir

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 9:48 pm

Natalni horoskop za veslo je

Image

Suština situacije je ovo: poznaju se već nekoliko godina, ali tek od pre nekoliko meseci su kao "prepoznali". On se njoj nije dopao na prvi pogled, ali joj je sad neobično interesantan, dok i on kao juri nju, ali je "nevezanoj vezi" sa još jednom poznanicom od pre. Šta sad!?

Privatnom pošto dobio sam i natalne podatke za partnera:

Image

Pošto Jupiter prolazi kroz sedmu kuću, misli o braku mu se sigurno vrzmaju po glavi. No, pošto mu sleduje dvogodišnji kvadrat Urana na Sunce, on je sad daleko od stabilnosti, i bračne i bilo kakve životne. Po poslednji put Pluton ide ka njegovom Suncu, spremaju mu se važni životni trenuci, takorekuć' prelomni.

Neptun u 7 -- ne zna da izabere ženu za sebe. Nesiguran, namerno bira lošiju nego što bi mogao da dobije.

Merkur u 7 -- ovde u izgonu u Strelcu, treba mu zamalo "falična" ženska.

Sunce u 7 -- konsultantski posao, op Saturn -- nezgodan za šefove i direktore.

Mars op Uran -- ishitren, brzoplet, eksplozivan u rešenjima.

Venera u Vodoliji -- ne zna da se posveti jednoj, jednoj i samo jednoj ženi. No brak bi svakako morao biti iz ljubavi, osim što to nije sad, barem dok tr Saturn ne izađe iz Lava (do 3 septembra 2007).

A ovo je kompozitni horoskop:

Image

Teško da bi ova veza uspela kao brak. Pre svega, Uran je na vrhu sedme kuće, to je razvod kad dođu iole duži loši aspekti. Uran je u kvadratu sa Mesecom, što daje nestabilnu notu ovoj vezi. Ova veza je odlična dok se partneri ne zapitaju dokle će to tako da traje, a kad se zapitaju, već je kasno, veza je na pri kraju.

Važnije je da prihvatite šta ste sve naučili iz ovakve veze, a ne šta vam ona nudi. Ova veza će proizvesti preispitivanje vaših osnovnih postavki o ljubavi i braku, ako joj pružite priliku, proširiće vašu svest.

veslo
Posts:3
Joined:Mon Mar 26, 2007 3:19 am

Post by veslo » Thu May 03, 2007 10:07 pm

a sta je onda to sto nas je u stvari "spojilo" ? i kakav je muskarac koji meni odgovara? i dje je vise?
hvala najljepsa i pozdrav

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Šta spaja

Post by AstroDul » Thu May 03, 2007 10:37 pm

a sta je onda to sto nas je u stvari "spojilo"
Koliko sam shvatiio, nije vas totalno spojilo, nego vi više navijate za tu vezu nego on. Nemam ništa protiv da "konzumirate" ovu vezu koliko god to mogućnosti dozvoljavaju, ali ovde brak nije verovatan, odnosno, brak ne bi bio naročito sretan.

To možda i nije novina za vas, jer vi u 7 kući imate pet planeta, uključujući i Urana, što sve ukupno nije za uobičajeni brak. Pod "uobičajeni brak" ovde se misli na brak u kome muž i žena žive zajedno, pomažu se itd. Kad se Uran uplete, onda je brak i dalje mogućan, ali samo ako je nekako ekscentričan. Na primer, žena ima Urana u sedmoj kući, a muž je kapetan duge plovidbe i nema ga kući 9 meseci godišnje... i brak je opstao preko 30 godina.

Mnogo planeta u sedmoj kući znači da hoćete da jedan muškarac odigra više uloga nego što objektivno može, u praktičnom životu to ne funkcioniše. Morate da spustite durbin i muškarce prihvatite onakvim kakvi jesu, ne da ih poredite sa svojim idealom a da onda niko tome ne može da odgovori, jer supermen kakav vama treba i ne može postojati.

veslo
Posts:3
Joined:Mon Mar 26, 2007 3:19 am

Post by veslo » Fri May 04, 2007 5:54 am

hvala vam najljepsa ,pozdrav!

Post Reply