ljubavni haos

Pitanja o ljubavi i braku za koja nije otvoren poseban forum.
Post Reply
ty
Posts:3
Joined:Thu Mar 08, 2007 7:22 pm
Location:Zürich
ljubavni haos

Post by ty » Thu Mar 08, 2007 7:34 pm

Postovanje Dule

molim vas , da li postoji mogucnost da mi date smernice sto se tice mog emotivnog ili ljubavnog zivota?
Apsolutno je u haosu. Postoji li neka kristalizacija dogadjaja ili neka nada :(
To mi je sada hitno, a u svakom slucaju volela bih da stupim u kontakt sa vama, nadam se da vam se mogu javiti kada stignem u BG.
http://img185.imageshack.us/my.php?imag ... adshx4.gif

Srdacan pozdrav

ty
Posts:3
Joined:Thu Mar 08, 2007 7:22 pm
Location:Zürich

Post by ty » Fri Mar 09, 2007 9:01 pm

:?
Ovako, nemam pojma kada je on rodjen, ali je dosta mladji od mene. Mislim da je uzajamno privlacenje bilo jako ali platonsko. Platonsko jer ja nisam resila moju situaciju sa muzem, koja je tragicna. A i ta razlika u godinama je poprilicna. Sve u svemu, totalno sam zbunjena ,tuzna i nesrecna. Nekako se ta situacija sa njim malo primirila. Sa druge strane, mozda bih trebala da spasavam svoj brak (Jarac, ne znam mu vreme rodjenja), i konacno jedva cekam da dodjem u Beograd da vas pozovem, jer imam jos hiljadu drugih pitanja.
Usput mi recite koliko ranije treba da se javim da bi zakazali razgovor.
Sta od podataka treba da ponesem sa sobom ???

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Zakazivanje seanse

Post by AstroDul » Wed Mar 14, 2007 7:38 am

Potrebni su mi natalni podaci svih osoba koje su u igri. Naravno, vaši tačni podaci, i bar datumi rođenja za muža i tu drugu osobu. Ako su deca bitna u celoj priči, onda mi trebaju i njihovi natalni podaci. Pošto seansa traje sat i po, nije mogućno gledati sve te horoskope detaljno, već oni služe samo da se vaši lični problemi sagledaju iz svih uglova i, samim tim, bolje reše.

Seansa sa mnom se mora zakazati barem dan - dva unapred, pa da se usaglasimo u vremenu i prostoru. Sve to mozemo obaviti preko privatnih poruka u ovom forumu, ili me pozovite na 064/1385043 za neki finalni dogovor, to je često najpraktičniji oblik komunikacije.

Izvinjavam se što vašu poruku ranije nisam video, ali stavili ste je pod Razno, tako da mi nije preterano padala u oči.

Inače, vaš horoskop je

Image

Stvarno je problematičan u smislu braka i najbolje bi bilo da se vidimo i tu raščistimo sve probleme koji vas muče. Isto važi i za sve ostale osobe sa "hiljadu problema" koje su u Beogradu ili mogu doći u Beograd, dok ostali, van Beograda, mogu dobiti svoj "živi" horoskop preko Skype-a, što je besplatan program za komunikaciju telefonom preko Interneta.

I naravno, horoskopi se mogu raditi preko emaila i video prezentacija, to se valjda podrazumeva ako ste iole razgledali naš osnovni sajt, www.astrodule.com.

ty
Posts:3
Joined:Thu Mar 08, 2007 7:22 pm
Location:Zürich

Post by ty » Wed Mar 14, 2007 2:31 pm

Duško, hvala Vam na odgovoru. Cujemo se krajem aprila (kada sam u Beogradu) , radi konsultacije. Poz :)

Post Reply