JEL SE STVARNO NECU UDATI?

Pitanja o ljubavi i braku za koja nije otvoren poseban forum.
Post Reply
ninic
Posts:2
Joined:Tue May 15, 2007 8:50 pm
JEL SE STVARNO NECU UDATI?

Post by ninic » Tue May 15, 2007 9:21 pm

evo ovako... :) gledajuci svoje aspekte braka pocela sam se plasiti da li cu se ikada udati...posebno sto i bez astrologije vidim da sam osoba koja se jako tesko vezuje,a kad se veze ne zna da prekine,a pri tom mi kazu da ne umem sa osecanjima da idem u krajnosti...stalno trazim neke dokaze...u poslednje vreme stvarno mislim da necu biti osoba za brak...u sedmoj imam retrogradnog saturna i retrogradnog urana,vladar sedme je u 12. u kvadratu sa mesecom,venera je u blizancima i pored sekstila sa jupiterom,ima opoziciju sa saturnom i uranom....sve mi to kao jednom raku deluje zastrasujuce...pa ako neko moze da mi kaze sta misli kakve su mi mogucnosti da imam brak,kakav bi bio,sta da ocekujem... :? :roll: uplasih se...pogotovo sto mi je jednom jedan astrolog rekao da bih mogla ceo zivot da patim zbog sudbinske ljubavi koja je u osnovi nesrecna :cry: a nece valjda tako da bude :?:

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Politika foruma

Post by AstroDul » Tue May 15, 2007 9:43 pm

Dobrodošli na forum sajta AstroDule.com!

Molim vas pročitajte politiku foruma, pa nam dajte svoje natalne podatke, jer od pukog nabrajanja aspekata nikakve vajde nema, barem ne u ovom forumu. Horoskop uvek mora da se gleda kao celina, to je mininum informacija.

ninic
Posts:2
Joined:Tue May 15, 2007 8:50 pm

Post by ninic » Wed May 16, 2007 10:44 am

ja se izvinjavam zaboravila sam da ostavim podatke,setila sam se kad sam legla da spavam... :oops: 28.06.1987. beograd 2:45h AM.
hvala :)

Post Reply