Vanbračna veza-brak

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska
Vanbračna veza-brak

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 4:44 pm

**** Premestio administrator iz teme Razno, 07.03.07


Molila bih vas za objašnjenje da li zajednički život možemo računati pod brak ili su bračne veze u astrologiji samo one potpisane?
Nailazila sam na razna tumačenja pa me zanima vaš stav o tome..

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Brak, potpisan ili divlji

Post by AstroDul » Fri Mar 02, 2007 7:33 pm

Lunaria,

dobro došli na ovaj forum!

Astrološki, zajednički život u smislu braka je kad par počne da funkcioniše kao jedinstvena celina. Postavite pitanje, da li ste živeli pod istim krovom i delili troškove, trpezu i postelju, ako je odgovor DA, to je onda brak i predstavljen je sedmom kućom ako je prva takva veza, devetom, ako je druga takva veza itd.

Kada je tumačim horoskope, opišem prvog bračnog partnera na osnovu sedme kuće i onda pitam klijenta da li poznaje takvu osobu. Vrlo često, odgovor je da, to je moj muž, ili živeli smo zajedno tri godine i sl. Ako klijent ne može da poveže opis ni sa jednom poznatom osobom, onda gledam kada će doći tranzit Jupitera na vladaoca sedme kuće i to je onda vreme za upoznavanje bračnog partnera. Ovaj pristup odlično funkcioniše u praksi.

Ako je već bilo brakova i veza, nastavljam da opisujem drugog partnera na osnovu devete kuće, uvek uz isto pitanje -- da li poznajete ovakvu osobu. Ako je poznaje, prestajem sa opisivanjem drugog partnera, ako ne, opisujem trećeg partnera itd. sve dok klijent ne kaže da opisanu osobe ne poznaje.

Dakle, zajednički život jeste brak u astrološkom smislu te reči, ali brak sklopljen zvanično ima svoj, novi horoskop, koji onda utiče na oba partnera. Horoskop braka može biti i elekcioni horoskop, tj. bilo je parova koji su došli do mene do odredimo tačan dan i vreme sklapanja braka pred matičarem. U jednom od takvih primera, brak je sklopljen u 09:12, jer je tako bilo najbolje da brzo dobiju dete... što se i desilo, uprkos miomima materice u trudnoći i mnogim drugim peripetijama koje su ih kasnje snašle.

Ako imate brzi Internet, pogledajte video zapise sa strane

http://www.astrodule.com/brak-i-razvod.shtml

Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 8:08 pm

Hvala na dobrodošlici i vrlo opširnom odgovoru,vidim da je forum tek na početku i nadam se da će vrlo brzo oživit.
Preslušala sam neka vaša tumačenja i moram vas pohvaliti za vrlo zanimljiv način tumačenja video zapisom,tako će ljudi koji nikad nisu imali priliku vidjeti kako to funkcionira u praksi,svaka čast!

Post Reply