kakav će biti moj bračni partner?

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
venera
Posts:1
Joined:Sat Apr 21, 2007 3:15 pm
kakav će biti moj bračni partner?

Post by venera » Sun Apr 22, 2007 12:41 pm

Poštovani gospodine Duško!

Vašu sam astro stranicu pronašla slučajno prije otprilike mjesec,dva i veoma ste me usrećili njome, zaista iscrpno objašnjavate i pomažete nama svojim stručnim znanjem u rješavanju problema! Hvala vam zato!!!!
Posebno me obradovao vaš forum i prilika da i ja aktivno sudjelujem u raspravama kao i da vam postavim pitanja koja me već jako dugo muče a vezana su za ljubavne probleme.I sama se pomalo razumijem u astrologiju ali nedovoljno( u usporedbi s vama gotovo nikako) I zato vam želim postaviti nekoliko pitanja u vezi ljubavi i braka koja me jako zanimaju!

Rođena sam 02.05.1976. u Osijeku u 23 35 H

Kako će fizički izgledati moj bračni partner i čime će se baviti(ima li naznaka)i općenito nešto više možete reći o njemu?

Kakve su šanse da uskoro ostvarim sretnu ljubavnu vezu koja će odvesti do braka?

Zahvaljujem se na trudu i vremenu i puno vas pozdravljam kao i sve članove foruma!!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Šanse za susret

Post by AstroDul » Wed May 09, 2007 11:39 am

Natalni horoskop je

Image

Sedma kuća u vašem horoskopu počinje na 8 Raka, pa on može biti iz inostranstva, ili, pošto je u Raku, iz nekog drugog mesta ali u istoj državi. Verovatno će biti snažan, ali lako može biti ćelav, što će kompenzirati pažljivo cizeliranom bradom. Suzdržan, poneki put zamišljen i kao da otplovi u neki drugi svet. Ima i ekstremna reagovanja, kada ne zna da izrazi svoje emocije, pa pribegava sili. Bilo bi bitno da se celog života bavi sportom, ako živi pored vode, recimo veslanjem.

Šira ramena, malo veća glava, markantan, nosi sivo.

Saturn iz njegove prve kuće podcrtava razliku u godinama, obično od 8 do 15 godina da je stariji, dok kvadrat Saturna sa Venerom vama onemogućava ulazak u vezu dok situacija nije potpuno stabilna. Žene sa takvim kvadratom ili nađu tog starijeg "bezbednog" muškarca ili ga čekaju do neke 38 ili 40 godine ili šta se već pre desi od ta dva. Dodatno, Uran je u opoziciji sa Venerom, pa to daje nestabilnost u ljubavi -- sa ovakvim aspektima, teško da ćete lako naći muža! Preciznije, dok vi čekate da se sklope sve okolnosti, drugarica iz školske klupe će upisuje svoje dete na fakultet!

Mesec vlada sedmom kućom i na 21 Blizanaca je, što znači da upravo sada trpi kvadrat tranzitnog Urana iz Riba. To je elemenat nestabilnosti sve do 1 marta 2009. godine, pa nije verovatno da ćete ući u brak do tada, odnosno, i ako budete u nekoj vezi, nije uputno da previše vremena provodite zajedno, samo onoliko koliko treba da vam bude lepo.

Inače, i on je dosta vremena proveo u inostranstvu, a spreman je za ženidbu tek kada tom načinu života bude rekao NE. Imaće neku privatnu firmu ili će biti direktor, a materijalno će stajati odlično. Ima mnogo prijatelja iz državnih krugova.

Sledeći tranzit za susret je krajem 2007 i početkom 2008, kada će tr Mars skoro 8 meseci biti na kraju Blizanaca i početku Raka. Mogao bi bit neki kolega sa posla, neko koga prvo srećete nekoliko puta pa vam se tek posle "upali sijalica" da bi to moglo biti to.

Post Reply