brak ili ne?

Kakav ce biti brak, kada ga je pogodno sklopiti i sa kim.
Post Reply
ognjena
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 10:57 pm
brak ili ne?

Post by ognjena » Sat Apr 21, 2007 9:21 am

Poštovani gdine Dule,
redovno čitam sva Vaša tumačenja i mislim da su vrlo detaljna i izvanredna.Molila bih Vas da i meni odgovorite na jednu moju dilemu.Mnogo mi se dopada jedan muškarac,a i ja njemu.Problem je što on živi daleko (u Australiji) ali često dođe ovde.Mi smo stalno u kontaktu,što putem maila,što telefonom,SMS porukama.Videli smo se 16.4.i on bi hteo da počnemo vezu i da ja odem da živim kod njega.S obzirom na daljinu pitala bih vas da li postoji mogućnost braka s ovim muškarcem i kada i da li bi taj brak bio dobar i kvalitetan? Ako ne postoji mogućnost braka da se onda usmerimo na prijateljstvo.Naše emocije su vrlo jake i iskrene i šteta bi bilo samo tako odustati od svega.On opet dolazi u junu pa me zanima da li ćemo tada uspeti da definišemo naš odnos?inače,ja sam već u vezi 2 godine ali ta veza nije ono što mene ispunjava.Moj sadašnji momak je rođen 9.9.1971,zemun.
Ja sam rođena 5.6.1977,12.25h,Novi Sad.Muškarac koji me zanima je rođen 17.9.1972,Osijek,ne znam tačno vreme rođenja.
Već se radujem Vašem odgovoru i nestrpljiva sam da čujem šta ćete mi napisati.Hvala vam unapred.pozdrav od ognjene.

weie
Posts:12
Joined:Mon Mar 26, 2007 6:13 pm

Post by weie » Sat Apr 21, 2007 3:07 pm

Cao Ognjena,

samo zelim da pomognem gospodinu Duletu da ne trosi svoju dragocenu energiju na stvari na koje je vise puta skrnuo paznju, pa ako si zaista citala tumacenja na ovom forumu, trebala si primetiti da oni koji ne znaju vreme rodjenja neke osobe, trebaju reci neke osnovne stvari vezane za tu osobu - tipa, cime se bavi, hobi, interesovanja...neke stvari koje su karakteristicne za doticnu osobu; ili ako znas sta je osoba u podznaku, to bi takodje bilo od pomoci. Koliko primecujem, ti nisi navela vreme rodjenja ni za momka sa kojim si u vezi...

Pozdrav.

ognjena
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 10:57 pm

Post by ognjena » Sun Apr 22, 2007 10:57 am

Zahvaljujem se weie na ukazanim propustima u mojoj poruci...što se tiče vremena rođenja mog momka,to sam dala samo okvirno,njegovo vreme rođenja u suštini i nije bitno,a što se tiče vremena rođenja osobe iz australije,stvarno ne znam,mada mislim da se kroz moj horoskop i samo kroz njegov datum rođenja može mnogo toga reći..neke stvari koje mi sada padaju na pamet,a koje su vezane za ovu osobu je da on ima sina od 4 godine (ove godine slavi 5 rođendan)..ima takođe i brata..i bio je vezan za vojsku 5 godina(negde od 90-te godine)..trenutni posao mu je vezan za informacije u globalu...nadam se da će ovih par podataka biti dovoljne da mi gdin Dule kaže ono što me u suštini zanima,a to je da li je moguća ozbiljnija veza(brak) sa ovom osobom u budućnosti i moj odlazak u inostranstvo kod ovog muškarca..pozdrav svima i lep dan želim:))

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Brak, al sa kime!?

Post by AstroDul » Mon Apr 30, 2007 11:31 pm

Natalni horoskop za ognjenu je

Image

Sunce na 14 Blizanaca u tačnoj opoziciji sa Neptunom na 14 Strelca daje totalno nerazumevanje muškaraca i bračnog partnera. Tačan kvadrat tranzitnog Urana iz Riba je prošao, a tr Jupiter preko Neptuno daje ideje o braku, pošto Neptun upravlja sedmom kućom. Do sada nije moglo, a sada bi odjednom moralo... e pa, ne mora se srljati u brak!

Tranzit Saturna kroz Devicu tokom 2008 i 2009 će stvari dovesti na pravu meru i ubrizgati preko vam potrebnu dozu realnosti u pogledu braka. Greške koje biste napravili ove godine bi stigle na naplatu već za godinu ili dve, što ne daje mnogo manevarskog prostora.

Što se tiče vašeg partnera iz Australije, odustanite od toga, tu nikakve ljubavi ni braka ni sloge nema. Pogledao sam te horoskope, i šteta je da traćim vreme na celu situaciju. Bolje čekajte tranzit Jupitera preko Meseca u 5 kući tokom 2009. godinu, što bi dalo potrebu i mogućnost za trudnoćom i bebom.

Post Reply