Drugi brak?

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm
Drugi brak?

Post by nina » Wed Mar 07, 2007 5:31 pm

Postovani Dusane,

Zelela bih da mi pogledate kada cu stupiti u drugi brak?
Kako ce izgledati moj drugi bracni partner tj. kako cu ga prepoznati i gde bi ga mogla sresti?(20.jul.1977,Osijek,7:20am)
Jos uvek sam u prvom, tj u vanbracnoj zajednici koja traje 6 godina i dobri smo prijatelji ali nedovoljno za brak i porodicu, prosto smo oboje svesni da nasa prica nema buducnost .Ova zajednica se produzava iz tehnickih (stambenih)razloga ali i zbog straha kako dalje-da li je to slabost, navika, osecaj sigurnosti koja se ne zeli napustiti ..ili nesto drugo.
Cesto oboje kazemo da nas je stigla najgora karma.

Ocekujem vasu pomoc
Hvala

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Opis drugog bračnog partnera

Post by AstroDul » Wed Mar 14, 2007 6:06 am

Evo natalne karte:

Image

Vaš drugi muž ili partner, dakle, on je mišićav, sportista, vežba rukama, stalno nešto seče, meri i dizajnira, vrlo je komunikativan i emotivan, živeće u staroj kući tu negde blizu vas, pored nekog potoka ili bunara (ili je nekad bio bunar u dvorištu ili u blizini), on bi voleo decu sa vama, ali najbolje bi bilo da je prilično stariji od vas i situiran da bi ste ga mogli i voleti i opustiti se ljubavno, seksualno i roditeljski, ima važan posao koji voli i koji obavlja sam a voleo bi i da mu se vi pridružite u obavljanju njegovo posla, dobro je što ste sada u vezi pa ne mora i sa vama da ulazi u formalni brak, u proteklih desetak godina verovatno ima neku privatnu firmu, kao i mnoštvo lažnih prijatelja, koji su međutim, upravo prestali da mu smetaju.

Kad biste ga mogli sresti? Mars prolazi vašom devetom kućom od 14 juna 2007, sledeći važni kontakti su u drugoj polovini avgusta 2007, gde bi veza mogla postati seksualna (Mars na Veneri 30 avgusta 2007), a zatim sledi period intenzivnog i javnog druženja, jer će Mars biti retrogradan u Raku i Blizancima, sve do maja 2008 godine.

nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm

Post by nina » Wed Mar 14, 2007 10:56 am

Hvala puno jos jednom.
Iz ovoga sledi mojih milion pitanja i podpitanja , a to cemo vec na drugi nacin.
Samo cu reci da moj sadasnji partner poprilicno stariji od mene pravi kucu na mestu stare koja se nalazi u mojoj blizini pored potoka , a u dvoristu te kuce je nekada bio bunar.
Neverovatno, da li to znaci da nam se neka ista ili slicna simbolika ipak ponavlja u zivotu?

Veliki Pozdrav

nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm

Post by nina » Fri Apr 27, 2007 7:08 pm

Dusko,

evo postavila bi vam jos jedno dodatno pitanje na celokuno gore navedeno tumacenje... a to je: Gde , na kom mestu bi ga mogla upoznati (da li na njegovom radnom mestu mozda, ili preko prijatelja ili vec nesto sasvim drugo ili u nocnom zivotu.....)

p.s. navescu vam samo cinjenicu da sam prvog bitnog muskarca u svom zivotu-jarac-srela na svadbi, drugog u pripremama za svadbu a onda posle svadbe spajanje.....da li i treceg da cekam na nekoj svadbi :lol: , malo se salim , svi su se vec poozenili i udali u mom okruzenju, znaci tu varijantu sam iscrpela.

Pozdrav

Post Reply