Opis bračnog partnera

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
Lonely
Posts:6
Joined:Thu Feb 22, 2007 1:51 pm
Opis bračnog partnera

Post by Lonely » Mon Mar 05, 2007 1:20 pm

Poštovani gospodine Savić,

Zahvaljujem na brzom odgovoru. S obzirom na to da ste mi rekli da je moj horoskop za brak bio i ostao nepogodan, molim Vas da mi kažete kako će izgledati taj moj budući bračni partner, ako ga uopšte bude bilo?

Rođena sam 05.09.1978 u Sarajevu u 07 sati i 30 minuta ujutro.

Veliki pozdrav iz Sarajeva.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Opis bračnog partnera

Post by AstroDul » Mon Mar 05, 2007 8:57 pm

Lonely

molim vas da ne otvarate nove diskusije u istom forumu, mogli ste samo da nastavite porukom u okviru već počete diskusije, pogotovu što se radi o istom horoskopu.

Evo vašeg natalnog horoskopa:

Image

Kao što rekoh, nezgodan horoskop za brak jer je mnogo planeta u prvoj kući, a nijedna u sedmoj. Evo opisa prvog bračnog partnera:

Mišićav, jak, energičan u pojavi, ponekad se zamisli šta da radi, ali to kratko traje. Živi kroz druge, ne može da bude bez partnera. U mladosti se bavio karateom ili nekim sličnim baš opasnim sportom. Uopšte, naginje opasnosti i mogao bi biti policijski inspektor, npr. da ima višu policijsku školu (ili kako se to već zvanično zove). Isto tako, advokat za krvne i seksualne delikte -- tematika koju nosi konjunkcija Marsa i Plutona mora nekako da se ispolji!

Veoma zahtevan u pogledu seksa, treba mu mnogo i često (Mars konjunkcija VE), a ni analni seks mu ne bi bio stran -- na MA i VE još pridodat Pluton.

Pare zarađuje od konsaltinga (tu se misli i na advokaturu), instruktaže, kao trener, zna da bude vrlo komunikativan u radu sa decom, a povremeno je hladan i nedostupan da bi izgledao strogo.

Ima veliku kuću, sa dvorištem i okrenutu ka jugu. Sportista u mladosti. Ima smisao za trgovinu i bankarstvo, jedan deo života će živeti u inostranstvu, ka severu. Tada će trošiti velike pare, ali mu neće biti žao. I ove godine mašta o inostranstvu, dalekim morima i sl. i to će ga držati još godinu ili dve.

U sledećih nekoliko godina treba da se čuva tzv. prijatelja, neko će ga prevariti.

Lonely
Posts:6
Joined:Thu Feb 22, 2007 1:51 pm

Post by Lonely » Wed Mar 07, 2007 1:07 pm

Dragi gdine. Savić,

Izvinjavam se ako sam dosadna, ali pročitavši Vaš opis mog bračnog partnera nisam se mogla oteti utisku da prosto nevjerovatno - do u detalj - podsjeća na moju životnu ljubav. Nas dvoje nikada nismo živjeli skupa i nismo imali jako dugu vezu (ali bila je ispunjena dubokim emocijama sa moje strane), a već godinu dana nemamo ama baš nikakav kontakt. On me je jako povrijedio, a voljela sam ga bezumno, nakon njega nisam imala nikakvu vezu, čak ni flert. Tako, taj opis me malo zbunio.
Grozno mi je neprijatno što vas opterećujem svojim dilemama, samo se pitam je li moguće da ću opet naći sličnog muškarca?

Pozdrav od vaše Lonely

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Da, ali ne... veza broj 2 onda!

Post by AstroDul » Wed Mar 07, 2007 5:14 pm

Izvinjavam se ako sam dosadna, ali pročitavši Vaš opis mog bračnog partnera nisam se mogla oteti utisku da prosto nevjerovatno - do u detalj - podsjeća na moju životnu ljubav.
Da vam sada radim horoskop uživo, tj. da sedimo negde i ja vam pričam o vašem prvom važnom muškarcu,, vi biste samo rekli, Ali ja sam ga već srela i... a onda bih ja rekao, Dobro, znači sedma kuća kao kuća prvog važnog životnog partnera je potrošena, idemo sada na opis drugog važnog partnera koji je definisan devetom kućom. A kada biste rekli, pa ja i ovog već poznajem, onda bismo pričali o sledećem partneru, koga prikazuje 11-ta kuća i tako bi išli unapred sve dok ne biste rekli E, ovakvog nikad nisam srela. Onda bismo pogledali tranzite da vidimo kada bi to moglo biti, i gde, pa biste onda znali šta vam je činiti kad veza počne da se dešava, kako da ga prepoznate itd.

Nas dvoje nikada nismo živjeli skupa i nismo imali jako dugu vezu (ali bila je ispunjena dubokim emocijama sa moje strane), a već godinu dana nemamo ama baš nikakav kontakt. On me je jako povrijedio, a voljela sam ga bezumno, nakon njega nisam imala nikakvu vezu, čak ni flert. Tako, taj opis me malo zbunio.
Kao što se vidi, nema šta da vas zbunjuje, sve je OK, ne mora svaka važna veza biti do groba, karmička itd itd.
Grozno mi je neprijatno što vas opterećujem svojim dilemama, samo se pitam je li moguće da ću opet naći sličnog muškarca?
Ne radi se o tome da nađete sličnog muškarca, nego onog koji odgovara devetoj kući. Najkraće rečeno, vi ga već znate, ali je 10-12 godina stariji od vas, pa ga možda zbog toga niste uzeli u obzir. On ima mnogo para, ali ih je još više pogrešno investirao i puno mu je propalo, voli da se kocka ili da se bavi nekim sportom, u mladosti to je bila atletika i trčanje, i sa njim bi moralo biti dece.

Eto, toliko o tome.

Lonely
Posts:6
Joined:Thu Feb 22, 2007 1:51 pm

Post by Lonely » Thu Mar 08, 2007 12:47 pm

Stvarno ste genijalni! Sad je sve kristalno jasno :D ! Mnogo Vam hvala na pojasnjenju.

Lonely
Posts:6
Joined:Thu Feb 22, 2007 1:51 pm

Post by Lonely » Mon Mar 19, 2007 5:21 pm

Možete li mi reći da li ću ja sa tim mojim budućim sa kojim ste rekli da ću imati i djecu živjeti ovdje u Sarajevu ili u inostranstvu? Jedno tumačenje tarota me zbunilo :roll: .
Pozdrav i hvala unaprijed...

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Inostranstvo

Post by AstroDul » Mon Mar 19, 2007 7:05 pm

11 kuća u horoskopu bi bilo inostranstvo za vašu drugu važnu vezu. Što se tiče vladaoca, Urana, pošto ima sekstil sa Suncem, vi biste pristali i na to, ali sada, i još desetak godina unapred, kroz 11 kuću tranzitira Neptun, što bi značilo da je najbolje da se to inostranstvo ne desi.

Lonely
Posts:6
Joined:Thu Feb 22, 2007 1:51 pm

Tarot

Post by Lonely » Wed Mar 21, 2007 11:53 am

Postovani Dusko, hvala na odgovoru. Gospodja koja mi je tumacila tarot rekla mi je da bi moj buduci mogao biti iz grada nekoliko stotina kilometara udaljenog od Sarajeva i da ce moje nepristajajnje na selidbu praviti probleme u braku. Odnosno, ona je rekla da cu ja prvo oduglovaciti sa pristajanjem na brak jer ne zelim da idem iz Sarajeva (sto je potpuno tacno), a kada i pristanem trazit cu da se vratimo za par godina. Njena preporuka je bila da pristanem na brak sa njim u savkom slucaju, pa cak i na selidbu, jer smatra da ce u suprotnom moj zivot krenuti nekim usamljenickim tokom.
Veliki pozdrav od Lonely

Post Reply