Ko o čemu žena o ...

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Lunja
Posts:1
Joined:Fri Apr 27, 2007 6:42 pm
Ko o čemu žena o ...

Post by Lunja » Thu May 10, 2007 2:25 am

**** Admin obrisao neuobičajeno veliki broj praznih linija iza poruke


Beskrajno mi se dopada Vasa teza o Venera, Mesec afl Saturn kao o kasnoj spremnosti na udaju i radjanje (35 do 40), jer mi bas sve ide u prilog! Nekad se to tumačilo posle 28, 30, ali bilo je krajnje vreme da pomerimo te granice na ovaj broj neudatih u 30-im! Inače, sve pohvale za besprekornu logiku interpretacije karata i kristalno jasna tumačenja zbog kojih Vam se i obraćam.

Do 30-e, ja sam bila beba. U ljubavi, se lako bacalo, valjda se imalo pa se moglo. U 30-oj, moj je život na mnoge načine tek počinjao i tad je verovatno bio bitniji Saturnovski koncept uspeti sam. No mislim da ima bar jedno 3-4 godine kako ja jesam veoma spremna, ali se život prosto zatvorio.

Ako budete uradili kartu (23.10.1970., 17h 05 min, Trstenik, Sr) i videli mesto i značaj saturna u ovom horoskopu, biće Vam jasno koliko me on razbija u ovom tranzitu na Mesecu, blisko kvadratu sa natalnom pozicijom, koliko nezadovoljstva, a često van realnosti, provocira i profesionalnim i privatnim, te koliko mi je dosta svakog saturnovskog čekanja i trpljenja. I čini mi se da je svaka akcija bolja nego čekanje.

Simbolika 7-e kuće, bar onako kako meni izgleda, nije potrosena, čak mislim da ta 7-a nije u punoj meri ispoljila svoj potencijal ni na drugim planovima dejstva.Skrecem paznju na sekundarne pokazatelje Venera, Mars izgon, Venera retrogradna 180 Algol, Tačka braka 180 Sunce, ... ( da Vam olaksam sud!) Sporedni natalni aspekt Venera 45 Uran imao je neocekivano snazno dejstvo tokom zivota ( veliki zanosi, opčinjenost, nagli sokantni prekidi, neodržive veze, moćni uzajamni kontakti Venera -Uran u sinastriji gotovo kao preduslov!), a čak su i tranziti Urana i Plutona na Veneru bili najmoćniji po dejstvu. S druge strane, tranzite Jupitera na zapadne lične planete, pa tako ni proslogodisnji ne osećam osim na nivou trivijalnosti.

Ja mislim da čovek može nekako da prokocka i najbolji horoskop ili da ga ispuni tek u nekoj bledoj simbolici ako makar i podsvesno ne nauči da odblokira izvesnu energiju koju on nosi.

Takodje mislim da se horoskopi nekad obistine u najmanje očekivanim pravcima. Zato je čekanje glupo, vreme nenadoknadivo, a igranje na 1 kartu hazardno .

I sada, naravno, pitanje jeste : da li će se i kako udati, hoće li decu da radja u ili van braka, kakvog partnera i gde da traži, ali i sta ako se ne uda, koja je alternativa jer ona mora postojati , koje su druge simbolike ovakve 7-e kroz koju osoba može da se ispuni, jer u njoj kako god krnji ipak čuče sva radost, podrska i zadovoljstvo koju ovaj horoskop može da donese. Koji je rezervni koncept za ovako jednoznačno odredjen horoskop?

Jako bih cenila Vase odovore.

Post Reply