Treća sreća??

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska
Treća sreća??

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 8:21 pm

Nadam se da nije problem,pošto sam se tek danas priključila forumu,postaviti pitanje vezano uz moju natalnu kartu,naime,zanima me postoji li mogućnost trećeg braka(prvi-zajednički suživot,drugi-razveden)i opisa partnera,odakle dolazi i slično.
Podaci su 29.11.1967. 01.45.Tomislavgrad,Bosna i Hercegovina

Budući sam upoznala jednu osobu,zanima me da li je on možda taj...

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Ako bi moglo odmah više podataka!?

Post by AstroDul » Fri Mar 02, 2007 10:01 pm

Da li biste mogli da nam date natalne podatke i za novoupoznatu osobu?

Uzgred, koje su koordinate Tomislavgrada ili, ako znate, kako se ranije zvao (da bih mogao da napravim horoskop)?

I ako nije mnogo teško, napišite nam po rečenicu ili dve kako je išlo u prethnodnim brakovima, tek toliko da bolje povežemo realni život i astrologiju.

P.S. Da li je bilo dece?

Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 10:28 pm

Tomislavgrad,Lat:43.43N Long:017 14E
Druga osoba 17.01.1964.sat otprilike oko 10.25.Šibenik,upoznavanje u novembru 2006,on,razveden,dvoje djece.

Moja prva veza vanbračna,dvoje djece,ostavio nas i otišao živjeti s muškarcem.Korektan prema djeci.

Brak,jedno dijete,totalna razlika karaktera,trajao 14 godina,mučan razvod.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Treća sreća, pa da

Post by AstroDul » Sun Mar 04, 2007 10:54 am

Natalni horoskop za Lunariu je

Image

U njenom horoskopu treći brak je predstavljen 11-om kućom na 9 Lava. Vladalac je Sunce na 6 Strelca u kvadratu sa vladaocem Jupiterom sa 4 Device. Tr Saturn prolazi kroz 11-u kuću, što bi trebalo da donese starijeg muškarca nego što je ovaj, dok, istovremeno, tr Jupiter prelazi preko Sunca kao vladaoca te iste kuće, što znači novi optimizam povodom sudbine treće veze. Uran i Neptun su vladaoci 3 kuće, koja je ovde brak za njega, i u sekstilu su, što je povoljno. Bilo bi dobro da nešto radite zajedno, iz kuće ili u vezi sa nekretninama.

Sve ovo je prilično povoljno. Natalni horoskop za njega je

Image

Njegov drugi partner je predstavljen devetom kućom na 12 Strelca. Tu je tr Jupiter ove godine, tu je i njeno Sunce, doduše u 8 osmoj kući ali u istom znaku, tako da se i on ima čemu nadati. Njene natalne planete su skoncentrisane od 1 do 4 kuće, a isto to vidimo u njegovom horoskopu gledajući od 9 do 12 kuće. To znači da ona više odgovara njemu, baš takvu sad traži kao drugog partnera. Ona samo treba da bude to što već jeste, i njemu će to biti sasavim dobro. I njemu bi odgovaralo da se nešto radi zajedno (Merkur, vladar njegove 7 za drugi brak u njegovoj 2 kući za drugi brak), što bi moglo krenuti od 2008. godine.

I ovo je vrlo povoljno.

Kompozitni horoskop je

Image

U kompozitnom horoskopu vidimo ono što bismo svakom paru samo mogli da poželimo, konjunkciju Merkura, Venere, Sunca i Meseca u istom znaku i u istoj kući. Ljubav i sveobuhvatno poklapanje na mentalnom i emotivnom nivou, i to baš njemu u kući za drugi brak, a njoj na vladaocu za treći brak... Ovo bi moglo štimati, ali postoje i nezgodni aspekti. Osnovni je što natalni Jupiter vlada tim stelijumom ali je u opoziciji i u znaku svog izgona, na 23 Blizanaca. Biće materijalnih troškova ako ova veza treba da se pretvori u nešto stalnije, odnosno, materijalni prosperitet u ovoj vezi ne sme biti glavni cilj.

Pošto je stelijum u 12 kući, bilo bi dobro da se ova ljubav taji neko vreme, odnosno, da se ne nabija svima na nos unaokolo.

Opasniji je kvadrat tranzitnog Urana iz Riba na ceo stelijum, što se će dešavati do 2012. godine. To bi bile godine krize u braku, pa bi najbolje bilo sačekati sa formalni ulaskom u brak, odnosno, ako to već mora zbog tranzita Jupitera na Mesec krajem 2007. organizovati život u braku tako da se nekoliko sledećih godina ne viđaju previše, tj. zajednički život da ali nekako užurbano i rastrzano. Kako tranzit Urana bude prolazio, tako će se život smirivati i veza postajati sve bolja.

Postoji i tranzit Plutona na Sunce u ovom horoskopu, što znači da će se od kraja 2008 morati preći na potpuno novi način života, koji sa dosadašnjim životima oba partnera nikakve veze nema. Poruka ovog tranzita je -- ostavite prošlost za sobom, budućnost je prosto bolja.

Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska

Post by Lunaria » Sun Mar 04, 2007 2:44 pm

Ne znam kojom riječi da vam se zahvalim na tako brzom odgovoru,a najviše na tome što ste me zaista obradovali!!!
Htjela bi ukazati na tačnost vašeg tumačenja dodatnim pojašnjenjem o vezi.

------------------------------------------------------------------------------------------
Pošto je stelijum u 12 kući, bilo bi dobro da se ova ljubav taji neko vreme, odnosno, da se ne nabija svima na nos unaokolo.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Definitivno se tako događa,veza je tajna,tim više jer su takve prilike,naime,još se vuku repovi sudskih procesa s obje strane,a budući da oboje imamo djecu,mora se postepeno.
Problem je i kilometarska udaljenost,a zbog navedenog,selidba je trenutno nemoguća.
S tim da je preseljenje moja odluka.

------------------------------------------------------------------------------------------
Bilo bi dobro da nešto radite zajedno, iz kuće ili u vezi sa nekretninama.
-------------------------------------------------------------------------------------

Baš tako,postoji plan zajedničkog rada,vezano za nekretnine i turističku djelatnost i ugostiteljstvo,ali tek kasnije.

Još jednom vam se zahvaljujem uz srdačan pozdrav!!

Post Reply