opis bracnog partnera

Opis prvog, drugog itd. bračnog partnera na osnovu astrologije.
Post Reply
mercury
Posts:2
Joined:Mon Apr 23, 2007 8:55 am
opis bracnog partnera

Post by mercury » Mon Apr 23, 2007 9:15 am

Postovani gospodine Savic,

Molim Vas da li mozete da pogledate moju natalnu kartu i da mi kazete nesto o bracnom partneru.Jedan astrolog mi je rekao da cu u 24-25 godini imati jaku ljubav i biti dvostruko vezana za tog mladica,necu moci s njim a ni bez njega,i da ce to biti karmicki brak...evo ja punim uskoro 25 godina,a decka nigde nema... :(
Rodjena sam 10.05.1982. u Pancevu u 05:35 am

Hvala Vam puno !

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Ljubav

Post by AstroDul » Mon May 07, 2007 10:21 pm

Natalna karta je

Image

Tranzitni Jupiter se sada, tokom cele 2007. godine šeta nad Mesecom u Strelcu, što znači da su se u vama probudili materinski instinkti. To je i u kući braka, pa razmišljate o braku. Idealno bi bilo da sada imate partnera koga ste upoznali pre godinu i po dana ili dve, kada je Jupiter prelazio preko natalnih Jupitera i Saturna, vladalaca kuće braka.

Vaš bračni partner bi trebalo da se bavi sportom, najbolje tenisom u drugoj polovini života. Mora biti pravi sportista, oprobao se u košarci i fudbalu, pravi je čovek za društvo i druženje. Voli da radi, ako nije uposlen svakog dana, počinje da biva bolestan.

Veliko zalubjivanje bi stiglo tek sa prelaskom Juptiera u znak Ovna, kroz 6-7 godina. U međuvremenu, može se nešto događati i kada su dobri aspekti Jupitera na nat Veneru, npr. do kraja avgusta ove godine, tokom 2009 godine itd.

mercury
Posts:2
Joined:Mon Apr 23, 2007 8:55 am

Post by mercury » Thu May 10, 2007 12:02 pm

Hvala Vam Dule !

Post Reply