Nova ljubav

Koga volimo, koga bi voleli da volimo, a s kim će to stvarno da nam se desi... i kada.
Post Reply
Voda
Posts:2
Joined:Mon Mar 19, 2007 1:04 pm
Nova ljubav

Post by Voda » Mon Mar 19, 2007 1:53 pm

**** Admin pomereno iz teme Razno


Postovani gospodine Savicu,

Vec duze vrijeme sam udovac. Do prije sedma mjesec sam bio u dugogodisnjoj vezi sa osobom koja je mnogo mladja od mene. Na moju inicijativu ta se veza prekinula jer ja nisam vise imao motivaciju da tu
vezu nastavim, izmedju ostalog i zato sto ni jedno od nas nije bilo spremno da se veza pretovori u brak.

Poslije tog prekida nisam bio ni u jednoj vezi, cak ni kratkoj. To na mene nimalo ne lici. !:D
Pitam se da li je to neki prolazni period i da li mi mozete progonizirati neku vezu u buducnosti ili mozda cak i brak? Rodjen sam 06.02.1957 u Trnovu kod Sarajeva.

Hvala unaprijed na vasem izdvojenom vremenu.

Srdacan podrav,

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Da li znate čas rođenja?

Post by AstroDul » Mon Mar 19, 2007 7:01 pm

Da li znate čas i minut rođenja, ili bar doba dana kada ste rođeni, ili šta ste u podznaku, ako vam je neko već računao horoskop!?

Voda
Posts:2
Joined:Mon Mar 19, 2007 1:04 pm

Post by Voda » Tue Mar 20, 2007 10:20 am

Postovani gosp. Savicu,

Izvinite zaboravi sam da vam napisem cas rodjenja. Rodjen sam u 8.00 casova, 06.02.1957.

Srdacan pozdrav

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Ljubav dolazi, ali sporo

Post by AstroDul » Sun Apr 01, 2007 8:30 am

Natalni horoskop je

Image

Druga važna veza je prikazana devetom kućom, u kojoj je i Saturn. To bi, dakle, morala biti veza sa velikom razlikom u godinama, od 8 pa naviše. Kako sam shvatio, to se već odigralo, pa ćemo razmatrati 11 kuću, kao znak treće važne veze. To će se desiti tokom 2008 godine, kada tr Jupiter bude prelazio preko te 11 kuće, a velika ljubav (ponovo!) kada on pređe i preko Venere, početkom 2009 godine.

U toj vezi razlika u godinama može isto tako biti upadljiva, ali ona će biti lepa ili izrazito topla u pojavi, dobro će zarađivati, i imaće neku vrstu stambenog problema -- nesređenu stambenu situaciju. Ta ljubav počeće kao prijateljstvo i nastaviće se u tom pravcu. Ona će imati brojne poslovne obaveze a najbolji trenuci bi vam bili na putovanjima u inostranstvo.

Post Reply