Gospodin pravi?

Koga volimo, koga bi voleli da volimo, a s kim će to stvarno da nam se desi... i kada.
ja_035
Posts:1
Joined:Sun May 06, 2007 8:20 pm
Gospodin pravi?

Post by ja_035 » Sun May 06, 2007 10:37 pm

Citam sada sve redom i vidim da sam sve pogresno uradila, :( pocevsi od nika koji se ne menja po padezima, ali se izvinjavam i ponovo saljem isto pismo koje sam vec poslala Duletu, kao privatnu poruku, ali ovog puta prepravljeno, nadam se po pravilima foruma.

Dobro vece Dule,
sasvim slucajno, nekom pretragom, ugledah Vas sajt.
nije bas jednsotavno obratiti se nekom za izradu natalne karte. nisam do sada to nikada radila, ali citajuci polako ovaj sajt, intenzivno razmisljam.
vrlo lepo objasnjeno i opisano. hvala sto ste se setili da nam objasnite i da nas naucite sta je sta i kako funkcionise.
iz procitanog, videh da dajete besplatan odgovor na jedno pitanje.
bez zurbe, kada i ako stignete, bilo bi mi drago da cujem kako stoje stvari.

rodjena sam 20 februara 1968 u 08.10 u Jagodini (u to vreme Svetozarevo).
da li je ovaj trenutni gospodin pravi i dali vredi cekati?
period koji prolazim, je relativno konfuzan (sto ce te i sami videti), pa otud i ta moja potreba da znam i cujem misljenje strucnjaka. vec godinama zivim veze u kojima svesno mnogo dajem a zadovoljavam se mrvicama. posle svih tih iskustava, pocinjem da sumnjam da nesto samnom nije u redu. sve lepo sto se desi traje vrlo kratko, a bez emocija ne umem da zivim. pa se pitam dokle ce ici ovako???
puno vas pozdravljam i nadam se i da cemo se cim pre cuti i malo vise ispricati.
Pozdrav svima na forumu.

Biljana

Post Reply