vaga zeljna ljubavi

Koga volimo, koga bi voleli da volimo, a s kim će to stvarno da nam se desi... i kada.
Post Reply
librans
Posts:2
Joined:Sat Apr 28, 2007 1:22 am
vaga zeljna ljubavi

Post by librans » Sat Apr 28, 2007 1:48 am

Pozdrav Dule!
Prvo da Vas pohvalim, zaista ste sjajan astrolog i pratila sam Vas neumorno pre dve- tri godine kada ste imali emisiju na TV. Veceras sam se jako obradovala kada sam pronasla Vas sajt, a tek kada sam videla da imate otvoren forum, moje zadovoljstvo je bilo jos vece.
Molila bih Vas da mi odgovorite na pitanje- Kada cu pronaci partnera i stupiti u brak?
Rodjena sam 09.10.1975.godine u 23.10h u Backoj Palanci.

P.S. Vec duze vreme, oko godinu dana, sam zaljubljena u jednog momka sa kojim sam bila u nekoj "semi" krajem septembra 2006.godine (25.09.), da bi se sve prekinulo u novembru, a pocetkom ovog meseca smo obnovili komunikaciju i naravno moja ocekivanja po pitanju ulaska u vezu sa njim su naglo porasla. On je rodjen 01.06.1974. u Novom Sadu, ali ne znam u koje vreme. Nadam se da na osnovu ovih podataka mozete stvoriti neku sliku o nekoj nasoj eventualnoj buducnosti.
Nestrpljivo cekam Vas odgovor i unapred sam Vam zahvalna!
Veliki pozdrav iz Novog Sada!
Librans

librans
Posts:2
Joined:Sat Apr 28, 2007 1:22 am

Post by librans » Sat May 12, 2007 4:45 pm

Poštovani Duško,
nadam se da me niste zaboravili.Jeste da imam Sa na Asc,pa bi trebalo da sam strpljiva, ali on je 90 sa Ur, obzirom da su mi to vladari VII kuce, kad je u pitanju partnerstvo, mislim da mi Ur prevagne.
U nadi da ćete uskoro pronaći malo vremena i za mene!
Puno pozdrava!
Librans

Post Reply