Hocu li se udati?

Koga volimo, koga bi voleli da volimo, a s kim će to stvarno da nam se desi... i kada.
Post Reply
vodolija/jarac
Posts:4
Joined:Mon Apr 09, 2007 8:49 pm
Location:Beograd
Hocu li se udati?

Post by vodolija/jarac » Mon Apr 09, 2007 9:54 pm

Postovani Dule,
prvo pohvale za Vas sajt!

Drugo, moje pitanje bi bilo, da li cu se udati, i ako hocu kakav ce biti moj bracni saputnik, maladji, stariji.....jer me ovaj moj Saturn u kuci braka unisti!!!!!!!!!
Rodjena sam 30.01.1976. u Beogradu, u 05:05h!!!!!!!!!!

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Pogrešno parkirane planete

Post by AstroDul » Fri Apr 20, 2007 4:15 pm

Natalni horoskop je

Image

Što se tiče braka, ovo je kanda nezgodan horoskop. Četiri lične planete u prvoj kući daju preveliku usmerenost na sebe, a za partnera teško da će išta ostati. Ovo tim pre što je vladalac 7 kuće, Mesec, u znaku svog izgona, na 26 Jarca, a još u opoziciji sa sopstvenim vladaocem Saturnom na 28 Raka. Na prvi pogled, nerešiva situacija, jer su obe planete vladaoci jedna drugoj, pa se stvara kolo nesreće, u kojoj se obe planete međusobno slabe. Ali, ovo je i slučaj uzajamne recepcije, pa ako svojom voljom premestite Saturn na mesto Meseca, a Mesec na mesto Jarca, dobiće se mnogo bolja slika za brak.

U oba slučaja, Merkur je retrogradan i daje karmičku notu izboru partnera, tako da i to treba uzeti u obzir. Povoljna je okolnost što Jupiter tokom cele 2008 godine prolazi kroz znak Jarca, pa to prvo znači

-- zaljubljivanje "nekako s proljeća" 2008 (tranzit preko Venere),

-- porast lične magnetičnosti i privlačnosti (Jupiter u prvoj kući),

-- upoznavanje karmičkog partnera, ideje i rađanju i braku istovremeno, s jeseni 2008.

Dobar tranzit se nastavlja i 2009 godine jer je Jupiter ići preko Sunca, tako da je pred vama odličan i zaista važan period, u kome se mnoge dosadašnje tuge mogu oprati i zaboraviti -- staviti ad acta.

Sam brak može biti i nevenčan, jer je Sunce u Vodoliji slabo, pogotovu zbog kvadrata sa svojim vladaocem Uranom, ali je to isto Sunce i član velikog vazdušnog trigona sa Marsom iz Blizanaca i Plutonom iz Vage, pa će to dati stabilnost pomalo čudnom i rasparenom braku, no bolje i to nego baš ništa.

vodolija/jarac
Posts:4
Joined:Mon Apr 09, 2007 8:49 pm
Location:Beograd

vodolija/jarac

Post by vodolija/jarac » Fri Apr 20, 2007 5:19 pm

Hvala puno AstroDule....
Znam da me Saturn muci, zato sam Vas i pitala "Da li cu se udati?"!!!!!!!!

Hvala jos jednom!!!!!!

Sve najbolje.......

Post Reply