Sanse za zajednicko potomstvo i brak

Proučavanje neplodnosti i bračnog steriliteta na osnovu astrologije.
Post Reply
mimi
Posts:2
Joined:Tue Apr 10, 2007 11:43 am
Sanse za zajednicko potomstvo i brak

Post by mimi » Fri Apr 20, 2007 1:08 pm

Postovani Dusko,
slucajno sam pronasla tvoj sajt, rodjena sam 30.04.1976 u Becu (austrija)u 00:40; moj momak Josua sa kojim zivim vec od 31.07.2004 zajedno ,zivimo u Berlinu, je rodjen 04.06.1979 u srinagar´u (Indija), vec neko vreme pokusavamo da dobjemo bebu. Nismo jos isli kod lekara. Zanimame kakve su nam sanse za zajednicko potomstvo i brak.Malo sam zabrinuta jer sam starija i neznam imali stvarno buducnosti za nas.Vec sam dva puta bila sa drugim covekom pre 6 i 5 godina
bila trundna ali nisam mogla sa njim da ostvarim svoje zelje, i nazalost
tu decu nisam dobila.Mozes li mi pomoci?Puno ti hvala unapred.Michaela javascript:emoticon(':roll:')
Rolling Eyes:roll:

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Preciziranja

Post by AstroDul » Fri Apr 20, 2007 3:46 pm

je rodjen 04.06.1979 u srinagar´u (Indija),
Da li znate u koliko sati je rođen? Bez toga nema tačnog horoskopa.

Ili, ako mu je neko već radio horoskop, koji mu je podznak (i na kom stepenu, ako ima urađen horoskop kod nekog drugog)?

Da li se "srinagar" piše baš tako ili nekako drugačije? Koje je veće mesto pored njega, u kojoj saveznoj državi itd. Ako znate koordinate tog mesta, napišite ih, ali mi opet treba i tačan naziv mesta!
Vec sam dva puta bila sa drugim covekom pre 6 i 5 godina
bila trundna ali nisam mogla sa njim da ostvarim svoje zelje,
Ako dobro shvatam već ste imali dve trudnoće a ova za koju pitate bi bila treća po redu -- da li sam shvatio tačno!?

mimi
Posts:2
Joined:Tue Apr 10, 2007 11:43 am

Post by mimi » Sat Apr 21, 2007 12:00 pm

Postovani Dusko,
On je rodjen u Indiji Srinagar,34n05, 74e49; 04.06.1979 u 17:30, podznak mu je koliko sam ja izracunala u skorpiji.(Srinagar (Sanskrit, श्रीनगर, Śrīnagar, Shrinagar) je glavni grad Pokrajine Jammu und Kashmir u zapadnoj Himalayi, koja se nalazi u indiji.

Da, imala sam vec dve trundnoce u predhodnoj vezi, ovo bi fakticki bila treca.

Puno vam hvala unapred.Pozdrav. Mimi

Post Reply