Predispozicije za....

Proučavanje ginekoloških problema na osnovu astrologije.
Post Reply
nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm
Predispozicije za....

Post by nina » Sun Apr 08, 2007 11:36 am

Molim vas Dusko da mi pogledate natal po pitanju materice, jajnika..obzirom da imam neka vanredna krvarenja.
Lekari kazu da je u pitanju blagi hormonski poremecaj ustvari oni to zovu normalan fizioloski proces.
Da li imam predispozicije za bolesti materice tipa rak , endometrioza ili nesto drugo, mozda poremecaj homonskog statusa...?
Ovo vas pitam iz razloga sto mi traznitni Neptun seta 6 poljem, pa imam razlicite dijagnoze lekara.Jedam mi kaze da imam miom i prati ga vec 4 godine, odem kod drugog on mi kaze , pa nemate vi nista a kamoli miom itd...Uzas

Pozdrav :D

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

A koji su natalni podaci?

Post by AstroDul » Mon Apr 09, 2007 9:00 pm

Molim vas dajte mi svoje natalne podatke.

Nemojte više dodavati slike objavljene negde drugde. Pokušao sam da učitam sliku sa linka koji ste naveli, ali to ne radi, tako da se ne možemo osloniti na druge sajtove u tom smislu.

nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm

Re: A koji su natalni podaci?

Post by nina » Mon Apr 09, 2007 9:15 pm

AstroDul wrote:Molim vas dajte mi svoje natalne podatke.

Nemojte više dodavati slike objavljene negde drugde. Pokušao sam da učitam sliku sa linka koji ste naveli, ali to ne radi, tako da se ne možemo osloniti na druge sajtove u tom smislu.
Juli,20 1977. Osijek 7:20am

p.s. pokusala sam da ubacim sliku ali izgleda da ne znam kako se to radi

Poz.

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Problemi sa polnim organima

Post by AstroDul » Mon Apr 09, 2007 10:11 pm

Ovo je natalna karta

Image

Mesec je natalno na 13 Device, u kvadratu sa Venerom na 14 Blizanaca i Neptunom na 13 Strelca. Mesec je fokusna tačka tog T kvadrata, a kada naiđu opozicije iz Riba, onda se cela konfiguracija pretvara u veliki promenljivi krst, tako da to može predstavljati pravi problem. Tranziti iz Riba su u proteklih nekoliko meseci bili mnogobrojni i jaki -- tuda je prošla Venera, pa Sunce, pa je Merkur baš tuda retrogradan, pa Uran, a uskoro će i Mars. Sa svoje strane, i Jupiter iz Strelca potpiruje, tako da je pritisak na Mesec dugotrajan i ogroman.

Mars će u opoziciji biti do 24 aprila 2007, što može označiti potrebu za nekom hirurškom intervencijom. Mars je i gvožđe, pa bi bilo mudro uzimati preparat gvožđa da bi se izbegla anemija. (U poslednje vreme se kod nas pojavio francuski preparat tot'hema, koji se lakše podnosi nego neki drugi preparati.) Jupiter će praviti kvadrat 16 juna 2007 i još jednom, 27 septembra 2007, što bi kraj za eventualni rast tumora odnosno mioma.

I Mars će se ponovo umešati u igru, jer malo pre toga, 28 avgusta 2007. pravi kvadrat sa Mesecom, istovremeno prelazeći preko Venere, a do 30 januara 2008 će biti stacionaran na 24 Blizanaca, što je daleko od kvadrata sa natalnim Mesecom, ali jeste na natalnom Jupiteru, i može predstavljati problem.

Tr Saturn će preko Meseca prelaziti tokom 2008 i 2009, tako da će svi nerešeni problemi do tog perioda da se pretvore u hronične, ako ne bude lečenja.

Najbolje bi bilo da ginekolog pogleda unutrašnjost materice, što je poznato kao histereskopija. Eksplorativna laparoskopija isto tako dolazi u obzir i pružila bi bolji uvid u probleme. I to je sve što bi trebalo da se radi, ništa invazivnije ne bi dolazilo u obzir.

90% ginekoloških problema potiče od lošeg rada hormona, u ovom horoskopu, njima upravlja Neptun i deo je početne problematične natalne konfiguracije. Dakle, treba sređivati i hormone. Postoji nešto što se zove dominacija estrogena, vi ste sada u toj fazi i tome treba stati na put. Pogledajte po Internetu "estrogen dominance" pa se odlučite za jednu od nekoliko metoda kojima se to može rešiti. Ono što je nama najlakše, to su čajevi, mada bi se vaši problemi najefikasnije rešili homeopatski.

Računajte da imate miome materice i rešite ih se bez operacije, to je danas itekako mogućno.

nina
Posts:13
Joined:Sun Feb 25, 2007 7:23 pm

Post by nina » Tue Apr 10, 2007 9:35 am

Dusko, hvala vam puno na odgovoru,sada zaista mogu da se bolje fokusiram na ove slabe tacke i da ne lutam. :)

Post Reply