Rad foruma

Ovde upisite sve sto nije obuhvaćeno drugim forumima.
Post Reply
Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska
Rad foruma

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 8:25 pm

Zanima me kako je zamišljen rad ovog foruma,da li će na pitanja odgovarati isključivo astrolog Dule ili će se dopustiti i članovima uključivanje u raspravu kako bi mogli nešto naučiti??

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Samo izvolite, učestvujte!

Post by AstroDul » Fri Mar 02, 2007 9:57 pm

Dobro pitanje. Samo izvolite, učestvujte, predlažite, komentarišite. Niko nije najpametniji na svetu. Ja jesam profesionalni astrolog sa ogromnim iskustvom, ali i mene uvek zapanje briljantna tumačenja drugih astrologa, tako da je svako dobrodošao.

Uvek ima mesta poboljšanju, naročito u tako osetljivoj oblasti kao što je astrologija. Sve u svemu, samo izvol'te!

Lunaria
Posts:35
Joined:Fri Mar 02, 2007 4:16 pm
Location:Hrvatska

Post by Lunaria » Fri Mar 02, 2007 10:17 pm

Mogu reći samo iz osobnog iskustva,daleko sam od profesionalnog astrologa,ali amatersko bavljenje ima svojih čari,kad na primjeru vidite na primjer djelovanje tranzita ili slično..
Vjerujem da će se i drugi uključiti,a vi kao profesionalac ste tu da nas ispravite ili posavjetujete kako ispravno djelovati.

webhanuma
Posts:9
Joined:Mon Mar 26, 2007 8:42 pm

pozdrav :-)

Post by webhanuma » Mon Mar 26, 2007 11:44 pm

Dobro vece :-)
Bas me obradovao ovaj forum, nadam se da ce se razvijati sto brze. Sve pohvale na racun istog. Pretresla sam ga uzduz i popreko i bas je edukativnog tipa.
Sve najlepse u buducem radu,
fan koji uhodi

Nany
Posts:14
Joined:Mon Mar 19, 2007 12:57 am

Pozdravljam i pohvaljujem !

Post by Nany » Tue Mar 27, 2007 10:37 pm

Vrlo sam sretna,da postoji ovaj forum i vrlo sam zadovoljna brigom administratora,jer gospodin Dule je vrlo vrlo strucan , bez sumnje i blagonaklono gleda na nas pocetnike,razumije nase motive i ekspeditivno pomaze,sa detaljnim objasnjenjima. . . To se dugo trazi a tesko pronalazi. . . Imala sam srecu,saznati za ovaj novootvoreni forum,a nadam se da ce nas biti mnogo vise a najbitnije-dobronamjernih,pa ce i ucenje i kontakti biti uzivanje ! Vama Dule hvala i zelim vam veliki uspjeh :D

Tranzitna_Venera
Posts:7
Joined:Tue Mar 27, 2007 11:28 pm

Eto i mene

Post by Tranzitna_Venera » Tue Mar 27, 2007 11:36 pm

gladne i zheljne znanja :)...Jedva chekam da (na)uchim :)

Nany
Posts:14
Joined:Mon Mar 19, 2007 12:57 am

Post by Nany » Wed Mar 28, 2007 1:02 pm

Zelim da dodam,da sam odusevljena video klipovima,koji su postavljeni ! Tako je dobro, pratiti takvo izlaganje ! Ja do sada ni na jednom forumu nisam na to naisla-u svakom slucaju,za mene,fantastican potez :D

Zvezdica
Posts:8
Joined:Sun Apr 01, 2007 9:48 pm

Post by Zvezdica » Sun Apr 01, 2007 10:12 pm

Apsolutno se slazem sa Nany :D
Zaista je dobra fora a posebno za nas vizuelne tipove sa Merkurom u Biku. :wink:

Astro_girl
Posts:4
Joined:Tue Apr 03, 2007 6:32 pm

Post by Astro_girl » Tue Apr 03, 2007 6:50 pm

Pozdrav svima,ja obozavam astrologiju,i izucavam je intenzivno vec 3 god,za neke oblasti jos uvek nemam dovoljno znanja,tako da mi se svidja sto ste obuhvatili bas sve teme na forumu.
Srecno u radu :)

Dorijana
Posts:2
Joined:Sat Apr 21, 2007 3:04 pm

Post by Dorijana » Sat Apr 21, 2007 3:15 pm

Ja samo da podelim svoje odusevljenje otkricem ovog sajta.
Pre svega postovanje Dusane, sve sto naucih o astrologiji, naucih gledajuci opsesivno subotom( bese li subota?) vase emisije sa sve sveskom i olovkom u krilu do tri ujutro.
A pri tom dodjoh do ovog sajta preko jednog drugog i vidim da je sastav vrlo slican. :)
U svakom slucaju danas mi aspekti ocigledno odlicni. :D
Pozdrav i srecno u radu.

Post Reply