Kutak za caskanje i dobrodoshlicu

Ovde upisite sve sto nije obuhvaćeno drugim forumima.
Locked
andjela pizelly
Posts:2
Joined:Wed May 09, 2007 2:00 am
Kutak za caskanje i dobrodoshlicu

Post by andjela pizelly » Wed May 09, 2007 2:17 am

Pozeljela sam da vas pozdravim svih na forumu,posebno vlasnika,o kome sam chula sve najljepshe.

Poshto nisam znala gdje,otvorila sam novu temu,nadam se da cemo se na njoj druziti i upoznavati.
Ja sam ljubitelj astrologije,samouk(Jupier u IX)posebno ljubitelj sinastrija :wink:

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Dobrodosli!

Post by AstroDul » Wed May 09, 2007 5:51 am

Dobrodošli u ovaj forum!
otvorila sam novu temu,nadam se da cemo se na njoj druziti i upoznavati.
Ovaj forum nije zamišljen kao običan forum, u kome ljudi nalaze ventil za svoje svakodnevne probleme. Ovde je akcenat na davanju astroloških informacija koje mogu pomoći konkretnim ljudima u konkretnim životnim situacijama, pa vas molim da ako imate svoj problem, da ga iznesete u odgovarajućem forumu, sa svojim i eventualno nekim drugim natalnim podacima, i da sačekate svoj red na odgovor.

Molim vas takođe, u skladu sa politikom foruma objavljenom ovde, da koristite latinicu sa slovima čćžšđ.

Želim da na ovom forumu budu samo relevantne informacje, da bi posetilac mogao da

1) uči astrologiju na primerima,

2) uporedi svoj horoskop sa izloženim primerima i sam pokuša da nađe rešenje svog problema,

3) dobije direktan odgovor na svoje važno životno pitanje.

Sve ostalo, što odvlači od tog cilja, ne treba forsirati. Nije nikakav problem da se napravi poseban forum za pletenje, poređenje praškova za pranje rublja, prepričavanje fudbalskih utakmica koje su juče bile na televiziji i tako dalje... ali sve to treba čitati, moderirati i administrirati, a moje vreme će najbolje biti upotrebljeno na davanje astroloških odgovora. Zato ne bih ohrabrivao dalji razvoj ove teme, a za upoznavanje ne brinite. Svi ćemo vas upoznati kada budemo videli vašu natalnu kartu i kada čujemo vaše konkretne probleme.

Što se tiče sinastrija, pogledajte sledeće video priloge na sajtu:

http://www.astrodule.com/brak-i-razvod.shtml

kao i konkretne analize npr. poput ove

http://www.astrodule.com/odgovori/0017/ ... kopu.shtml

Pogledajte i forum Ljubav, partner, brak i razvod u horoskopu na adresi

http://www.astrodule.com/forum/index.php?c=4

Klasična sinastrija ima svoje mesto u analizi uporednih horoskopa, ali ja više volim kompozitne horoskope. Kroz njih se može postići finalna ocena odnosa, naročito ako se radi o braku i ljubavi, odnosno, razvodu i rastanku.

andjela pizelly
Posts:2
Joined:Wed May 09, 2007 2:00 am

Re: Dobrodosli!

Post by andjela pizelly » Thu May 10, 2007 1:05 am

AstroDul wrote:

Što se tiče sinastrija,

Klasična sinastrija ima svoje mesto u analizi uporednih horoskopa, ali ja više volim kompozitne horoskope. Kroz njih se može postići finalna ocena odnosa, naročito ako se radi o braku i ljubavi, odnosno, razvodu i rastanku.
Meni odlichne podatke mi daje Dejvison posebno u kombinaciji sa tranzitima.Znam da se astrolozi ne slazu po pitanju koji je bolji,kompozit ili Dejvison,svak ima svoj izbor.

O pletenju nisam ni namjeravala da pishem.Izvinjavam se shto sam vam,otvorila temu.Mozete je izbristi da ne remeti Vashu koncepciju foruma :wink:

AstroDul
Site Admin
Posts:224
Joined:Thu Jan 01, 1970 2:00 am

Ova tema je zaključana

Post by AstroDul » Thu May 10, 2007 4:43 am

U skladu sa politikom foruma, ova tema je zaključana.

Locked